W ostatnich latach wszystkie świadome osoby stawiają na zdrowy i aktywny styl życia. Co więcej szukają również rozwiązań jak być wiecznie młodym, pozbawionym jakichkolwiek objawów starzenia się skóry. Ciekawe jednak jest to, że większość nowych metod na to jak być młodym i zdrowym kryje swą tajemnicę już w starożytności.

Cudowne zastosowanie złota

nano złotoJuż w starożytności ludzie wierzyli w cudowną moc uzdrawiania złota i jego terapeutyczne właściwości. Niektórzy z nich uważali nawet, że złoto kryje w sobie tajemnicę długiego życia. Zwolennicy tej teorii, pili płynne roztwory złota kilka razy dziennie, gdyż wierzyli, że przywróci im to młodość i wigor. Według jednej z teorii wierzono również, że okłady ze złota leczą wrzody, hemoroidy i grzybicę. Fenomenem ostatnich lat jest nano złoto i jego szerokie zastosowanie. Wykazuje ono silny wpływ przeciwtrądzikowy oraz jest niezwykle skuteczne w leczeniu rozległych oparzeń. Jest też szereg zastosowań nano złota przy zewnętrznym stosowaniu tego specyfiku. Jest to przeciwdziałanie i zmniejszenie już istniejących zmarszczek, leczenie przebarwień skórnych, do nawilżenia skóry i zmniejszenia różnego rodzaju podrażnień, do rekonstrukcji tkanki skórnej, w przypadku ropni, liszajów, łuszczycy, bielactwa, przewlekłych wyprysków, w celu oczyszczenia organizmu drogą skórną oraz w leczeniu trądziku, zapalenia stawów, narządów płciowych i oczu.

Jak widać złoto ma szereg zastosowań i co najważniejsze jest naturalnym kruszcem, więc nie może nam zaszkodzić a jedynie pomóc. Jeżeli doskwiera nam, którakolwiek z wymienionych dolegliwości warto pomyśleć o wypróbowaniu złota koloidalnego. Nie zastąpi to jednak wizyty u lekarza, więc warto najpierw porozmawiać ze swoim lekarzem zanim będziemy się leczyć na własną rękę.

Related Posts