Niedawno zwróciłam uwagę na piękne i zadbane dłonie moich koleżanek z pracy. Taka już jestem, że porównuję swoje z innymi, ponieważ od zawsze mam kruche i słabe płytki. Niemal każdy lakier trzyma się maksymalnie dwa dni. Jako kobieta chciałabym, żeby moje dłonie prezentowały się nienagannie.

Lampa i akcesoria w zestawie – paznokcie hybrydowe

zestaw do paznokci hybrydowych z akcesoriami i lampąNieśmiało spytałam koleżanek w pracy, co stosują, że mają zawsze perfekcyjnie pomalowane paznokcie. Odpowiedź bardzo mnie zaskoczyła. Sądziłam, że to zasługa regularnych wizyt u kosmetyczki. Jednak się myliłam… Koleżanka powiedziała, że odkąd kupiła zestaw do paznokci hybrydowych z akcesoriami i lampą, jej dłonie zawsze wyglądają pięknie. Podczas przerwy na śniadanie zostałam wtajemniczona w tajniki manicure hybrydowego. Byłam zdziwiona, że taki zabieg można wykonać w domowym zaciszu! Obawiałam się, że zestaw należy kompletować osobno: tu kupić lakiery, tam kupić akcesoria. Nic bardziej mylnego. Istnieje możliwość zakupienia wszystkiego razem. Zestaw zawiera wszystko, co potrzebne do wykonania takiego manicure. Znajdziemy tu lampę o odpowiedniej mocy, potrzebną do utwardzenia lakieru, waciki, patyczki, lakiery w wybranych kolorach, a nawet środki potrzebne do usuwania manicure.Wszystko po to, by maksymalnie ułatwić proces malowania. Koleżanka zapewnia mnie, że kto raz spróbuje, doceni trwałość i piękny połysk – od nałożenia do zmycia. Sama zamierzam się o tym przekonać, zamawiając swój zestaw – oczywiście z akcesoriami i lampą.

Jestem bardzo zadowolona, że poznałam sekret zadbanych dłoni moich koleżanek. Mam nadzieję, że moje już niedługo będą się podobnie prezentować. To będzie prawdziwy przełom i niebywały komfort. Coś na ten temat wiem. Tradycyjne lakiery w moim przypadku się nie sprawdziły, więc czas na nowy sposób malowania…

 

Related Posts