Coraz większa ilość przedsiębiorców użytkująca zgrzewarki, wtryskarki, klimatyzację, agregaty chłodnicze i wiele innych urządzeń ponosi dodatkowe koszta za energię bierną indukcyjną ,które często sięgają 20-30 % całkowitego kosztu rachunku za energię elektryczną ,często nie będąc tego nawet świadomym .

Wpływ kondensatorów na rachunek za energię elektryczną

Istnieje barbaterie kondensatorówdzo prosty sposób na zmniejszenie kosztów rachunków za energię elektryczną , mianowicie należy wykorzystać energie bierną aby to zrobić wystarczy użyć do tego celu kondensatorów energii indukcyjnej oraz baterie kondensatorów indukcyjnych , której zadaniem jest kompensacja energii biernej indukcyjnej . Energia ta zostanie wykorzystana przez co spadnie poziom zużycia energii o wspomniane 20-30 %. Inwestycja w baterie kondensatorów przy rachunkach rzędu kilkuset złotych jest inwestycją zwracająca się po ok. 5-10 miesiącach w zależności od zużycia energii przez przedsiębiorcę .
Bardzo ważny jest odpowiedni dobór baterii do urządzenia , ponieważ baterie kondensatorów różnią się względem siebie konstrukcją jak i warunkami w których przeznaczone są do pracy , oraz rodzaj baterii. Baterie Kondensatorów posiadają wbudowany regulator , dzięki czemu trzymają wymagany poziom mocy , są proste w montażu . Zamontowanie baterii nie wpłynie na zwiększenie poziomu zużycia energii , bateria kondensatora kompensuje energię bierną .Decydując się na baterie kondensatora , montujesz ją kiedy chcesz , montaż jest całkowicie legalny , nie wymaga informowania dostawcy prądu .

Jeżeli zużywasz dużo energii elektrycznej a chciałbyś płacić mniejsze rachunki zastosowanie kondensatora wraz z baterią kondensatora będzie dla Ciebie idealnym zastosowaniem dla twojej firmy lub domu . Prosty sposób na obniżenie rachunku za energię elektryczną .

Related Posts