Szukałem pracy od dłuższego czasu i jakoś nic do tej pory mi nie pasowało. Albo praca była ciężka, albo zarobki za niskie. Postanowiłem więc zostać przedstawicielem i znalazłem zatrudnienie u producenta sprzętu medycznego. Oferowane zarobki były bardzo wysokie.

Wysoka prowizja za sprzedaż sprzętu medycznego

sprzęt medyczny białystokMiałem stałe wynagrodzenie plus prowizję od sprzedanego sprzętu medycznego. Sam mogłem decydować do kogo pojadę z ofertą i to znacznie ułatwiało mi pracę. Spisałem sobie listę wszystkich prywatnych placówek medycznych, gdyż tam miałem szansę sprzedać nowoczesny sprzęt medyczny Białystok wziąłem pod uwagę w pierwszej kolejności, ponieważ dobrze znałem to miasto i wiedziałem do kogo jechać. Obsługiwałem całe województwo, więc możliwości miałem spore. Jakiś czas temu otwarta została placówka medyczna, w której jeszcze nie oferowano wszystkich usług. To dawało mi szansę, że właściciel zainteresuje się sprzętem medycznym, jaki miałem do zaoferowania. Ceny były wyjątkowo atrakcyjne na tle innych firm, dlatego konkurencja mi nie była groźna. Umówiłem się na spotkanie z przedstawicielem placówki, który decydował o wydatkach i zaprezentowałem mu katalog ze sprzętem medycznym, jaki posiadałem w ofercie. Zainteresowanie ze strony mojego rozmówcy było ogromne i już wiedziałem, że zarobię swoją pierwszą prowizję. Klient złożył duże zamówienie na grube tysiące i zachwycony wróciłem do firmy. Resztę dnia spędziłem już w biurze, ponieważ wykonałem miesięczny target i zarobiłem porządną prowizję.

Praca ta bardzo mi odpowiadała, ponieważ doskonale sobie radziłem. Znałem się na oferowanym sprzęcie medycznym, przez co w bardzo wiarygodny sposób mogłem go zaprezentować każdemu klientowi. Byłem jednym z najlepszych przedstawicieli w firmie.

Related Posts