Prowadzać własną firmę zajmującą się sprzedażą łóżek oraz materacy doskonale wiedziałem jak ważna jest odpowiednia reklama. Tak na prawdę to ona była główną dźwignią handlu i trzeba było się na niej opierać. Właśnie dlatego zdecydowałem, że przyszedł czas na skontaktowanie się z profesjonalną agencją reklamową.

Specjalnie zaprojektowana ulotka dla mojej firmy

projektowanie ulotekWolałem im powierzyć swoje zlecenia, ponieważ dzięki temu doskonale wiedziałem, że są w odpowiednich rękach. To było ważne w dzisiejszym świecie i każdy chciał wypadać dobrze na tle swojej konkurencji. Takie podejście zapewniała mi firma, którą zatrudniłem. Oni zaproponowali mi projektowanie ulotek. Uznałem, że to dobra myśl, ponieważ krótka oferta zawarta na małej kartce papieru może zostać rozdawana oraz roznoszona po osiedlach. Na dodatek zapewniali na prawdę indywidualne podejście dzięki czemu moja ulotka miała wyróżniać się na tle innych. Takie rozwiązanie mi jak najbardziej odpowiadało. Kolejnym krokiem był własny folder gdzie zawarta była cała moja oferta. Dla mnie to było ciekawe podejście i widziałem w nim na prawdę szerokie perspektywy. Ostatecznie profesjonalna drukarnia wysłała dla mnie wstępne projekty. Z katalogiem miałem pewne poprawki, ponieważ nie które elementy wyobrażałem sobie trochę inaczej. Na dodatek nie odpowiadała mi czcionka i chciałem ją zmienić. Jednak ulotki, które dostałem nie miały już żadnych innych poprawek. Według mnie były prawdziwym strzałem w dziesiątkę.

Zawierała nie które modele materacy oraz tych najlepszych wizualnie łóżek wyprodukowanych przez naszą firmę. Stwierdziłem, że chcę około dwóch tysięcy sztuk, ponieważ chciałem dzięki nim dotrzeć do szerokiej grupy naszych klientów. To było dla mnie nie zwykle ważne i chciałem stać się gigantem w swojej branży. 

 

Related Posts