Szef zawsze był w stosunku do mnie wymagający, ponieważ byłem jego najlepszym pracownikiem. Po roku dostałem awans i zostałem kierownikiem w jednym z salonów obuwniczych w centrum handlowym. Miałem dużo odpowiedzialnych zajęć, z którymi sobie radziłem.

Wprowadzenie do sprzedaży butów w białym kolorze 

sneakers - buty białe płaskieW ostatni poniedziałek wezwał mnie szef, ponieważ miał dla mnie bardzo ważne zadanie. Musiałem wprowadzić do salonu obuwniczego nową markę. Szefa interesowały tylko takie rozwiązania jak sneakers – buty białe płaskie, które jak się okazało, były w tym sezonie najmodniejsze. W salonach obuwniczych tego typu butów jeszcze nigdy nie było i musiałem znaleźć właściwego producenta, z którym miałem podjąć współpracę. Kiedy wróciłem tego dnia do domu, to zastanawiałem się jakiego producenta białe buty cieszyły się największym zainteresowaniem. Zadanie miałem nieco ułatwione, ponieważ skorzystałem z internetu, gdzie użytkownicy dzielili się informacjami na temat takich właśnie butów. Dzięki temu wytypowałem sobie producenta, do którego planowałem następnego dnia się odezwać. Rozmowa z tym człowiekiem należała do bardzo sympatycznych. Polecił mi nawet buty, które najlepiej się sprzedawały i to je własnie zdecydowałem się zamówić. Szefowi o wszystkim powiedziałem i kazał mi nawet samemu ustalić ceny. Zrobiłem to bez problemu, ponieważ wiedziałem w jakich cenach takie buty były oferowane w innych sklepach obuwniczych. Zamówienie tych butów okazało się doskonałą decyzją.

Wszystkie zamówione partie butów udawało się sprzedać w ciągu miesiąca, co oczywiście przynosiło salonowi ogromne zyski. Szef podjął słuszną decyzję. Ja z kolei znalazłem jednego z najlepszych producentów, u którego regularnie były zamawiane modne buty w białym kolorze.

Related Posts