Każdy kto pracował przy wykorzystaniu surowca jakim jest drewno, doskonale zdaję sobie sprawę z tego, że obróbka tego materiału może przyprawić o nie mały zawrót głowy. Gdyż drewno stanowi niewdzięczny surowiec, który ciężko jest obrobić. Właśnie dlatego na rynku mamy dostęp do wielu urządzeń, które doskonale sprawdzają się w takiej roli. Przede wszystkim należy wspomnieć, że firmą, która produkuje taki sprzęt jest np. Festool, a w tym tekście postaram się przedstawić jeden z egzemplarzy urządzeń z tej firmy.

Specyfikacja ukośnic z firmy Festool

ukośnica kapex ks 120 ebTen tekst będzie dotyczył opisu pewnego urządzenia, które oferowane jest przez firmę Festool. Jako że zajmujemy się surowcem jakim jest drewno, postaram się przedstawić państwu jeden ze sprzętów, który idealnie nadaję się do takich właśnie prac. Mianowicie jest to ukośnica kapex ks 120 eb. Urządzenie to poprzez doskonałe wykonanie oraz użycie wielu systemów, które upraszczają nam pracę doskonale sprawdza się w przypadku, obróbki surowca jakim jest drewno. Ukośnica wykonuję bardzo precyzyjne cięcia, dzięki zastosowaniu w jej przypadku dwóch prowadnic, które doskonale sprawdzają się w tej roli. Jako że ukośnica zbudowana jest w sposób taki aby bez problemu można było ją przenosić, wykonana jest z kompaktowego oraz bardzo lekkiego materiału, w związku z czym cała jej konstrukcją pozwala nam na jej bezproblemowe przenoszenie. Dodatki takie jak kątowniki oraz odpowiednie przygotowane tarcze, spowodują, że bez problemu nazwiemy to urządzenie jako bardzo uniwersalne. Gdyż praca pod wieloma kątami oraz na wielu różnych materiałach, dzięki wymiennym tarczom pozwoli nam na bardzo wydajną pracą na takim urządzeniu.

Firma Festool jest to jedna z firm, dostępnych na rynku, która oferuję nam na prawdę bardzo szeroką gamę produktów, które można wykorzystać w wielu przypadkach. Gama produktów obejmuję ukośnice, frezarki, wkrętarki oraz wiele innych, w związku z czym bez problemu znajdziemy w ofercie coś dla siebie. Jako, że produkty te charakteryzują się wysoką jakością, bez dwóch zdań, polecam je każdemu kto jeszcze ich nie wypróbował. 

Related Posts