Muszę przyznać, że jestem typem karierowiczki. Bardzo zależy mi na sukcesie zawodowym i daje mi on bardzo dużo satysfakcjo. Dlatego też kiedy ostatnio otrzymałam awans, bardzo się ucieszyłam. Wiązało się to jednak z tym, że musiałam zacząć ubierać się do pracy bardziej biznesowo. Pomyślałam więc, że kupię sobie biznesową koszulę, w której na pewno będę wyglądała bardzo profesjonalnie.

Kupno koszuli biznesowej dla kobiety

koszule biznesowe damskieJestem osobą, która bardzo ceni sobie satysfakcję z pracy. Dlatego też ciągle dążę do tego, by odnosić sukcesy na tle zawodowym. Jest to dla mnie naprawdę niezwykle istotne. Dlatego kiedy ostatnio udało mi się osiągnąć upragniony awans, byłam naprawdę ogromnie szczęśliwa. Poczułam ulgę, że spełniło się coś, na co pracowałam bardzo ciężko. Awans wiązał się jednak z tym, że miałam bardziej odpowiedzialne stanowisko i obowiązywał mnie inny dresscode. Musiałam wyglądać bardziej profesjonalnie. Wobec tego obiektem mojego zainteresowania stały się koszule biznesowe damskie. W wolną sobotę wybrałam się więc do dobrego sklepu z koszulami dla kobiet, by wybrać coś dla siebie. Bardzo szybko w oko wpadły mi dwie koszule, biała i błękitna. Po przymierzeniu okazało się, że naprawdę rewelacyjnie na mnie leżą. Jak ulał! Postanowiłam nie zastanawiać się dłużej i od razu je zakupić. Tak też uczyniłam. Udałam się do kasy i sfinalizowałam całą transakcję, ciesząc się ze swojej decyzji.

Teraz kiedy posiadam już nowe koszule biznesowe, jestem naprawdę bardzo zadowolona. Wyglądam w nich naprawdę bardzo profesjonalnie i biznesowo. Tak, jak nakazuje dresscode w mojej organizacji. Bardzo się wiec cieszę, że podjęłam decyzję o ich zakupie. Mam nadzieję, że posłużą mi przez długi czas, bym cały czas mogła prezentować się tak elegancko.

Related Posts