Szef zarządził w firmie, by każdy pomyślał o tym, jak możemy się jeszcze reklamować, jakie kupić materiały promocyjne, jak trafić do klientów. Najlepsze były opcje, które można wykorzystać w siedzibie firmy, na targach wystawowych, czy na eventach. Musieliśmy myśleć nad tym problemem wszyscy.

Trwały i elegancki roll-up

roll up premiumPomysły były bardzo różne, każdy z nich został omówiony. Jedni mówili o reklamie w sieci, inni o ulotkach, czy też o jakiś małych eventach promocyjnych. Ja postawiłam na coś tańszego, ale polecanego, a mianowicie na roll up premium. Taki roll-up ma bardzo wiele zalet. Można go wykorzystywać w różnych miejscach i to wielokrotnie. Wersja premium ma specjalnie wzmocnioną podstawę, a sam nadruk jest wykonany na wysokiej jakości papierze. Przez to całośc jest zabezpieczona przed uszkodzeniami. Nie każdy wie, że roll-up jest zwijany i ta podstawa właśnie do tego służy. Dzięki czemu roll-up się nigdy nie pogniecie, można go łatwo schować i przenieść. Produkt jest dosyć duży, więc można na nim umieścić różne grafiki, napisy i tym podobne. Dodatkowo trzeba zaznaczyć, że koszt wykonania roll-upa nawet w wersji premium nie jest wysoki i każda firma może sobie na to pozwolić. Szef powiedział, że mój pomysł jest bardzo dobry. Jednocześnie roll-up może stanąć wszedzie, nie jest drogi, a dobrze wygląda. Można go ustawić na korytarzu w firmie, czy też zabrac na targi wystawowe. To stwarza wiele możliwości, zatem trzeba koniecznie przygotować grafikę na baner roll-upa.

Cieszyłam się, że mój pomysł został doceniony. Niby był prosty, ale skuteczny i odpowiadał wytycznym szefa. Teraz przyjdzie pora na realizację pomysłu i trzeba będzie wybrać firmę, która go przygotuje. Na szczęście w okolicy jest wiele firm reklamowych i drukarni, więc będzie to łatwe.

Related Posts