namioty bankietowe

Tak się cieszyłam, że w końcu będę miała moje upragnione wesele. Nie mogłam uwierzyć, że czas tak szybko zleciał. Dwa lata czekałam na termin, a teraz już kilka miesięcy tylko zostało. Dlatego zajęłam się planowaniem, co gdzie i jak będzie się odbywało. Konieczny był wynajem namiotów weselnych, bo zgodnie z moim narzeczonym stwierdziliśmy, że najlepiej bawić się na otwartej przestrzeni.

Weselne namioty są teraz na topie

namioty bankietoweKażdy kto chce, będzie mógł się schować w namiocie, jak mu będzie zimno, lub nie będzie miał sił już tańczyć. Dobrą opcją są te namioty cateringowe, bo nie muszę się o nic praktycznie martwić. Miejsce jest, dobra zabawa pod gołym niebem jest, jedzenie też zapewniają. Żyć nie umierać normalnie. Zastanawiałam się tylko, gdzie jest jakiś dobry wynajem hal namiotowych, bo nie chciałam, aby moje wesele było byle gdzie. Dobra lokalizacja to przecież podstawa, inaczej goście nie będą wiedzieli nawet, jak do nas dojechać. Chciałam, aby moje wesele było na wsi, wśród drzew i w ciszy, dlatego wyszukiwałam ofert wynajmu. Na szczęście znalazło się coś idealnego, jeszcze z jakimś strumyczkiem nieopodal, więc okolica przepiękna. Nasze namioty bankietowe na pewno będą wspaniałe, już ja o to z moją mamą zadbam. Będziemy je dekorować, bo moja mama robi rękodzieło, i jakieś bukieciki to dla niej nie problem. Muszą być wszędzie, bo dobry wystrój namiotów to podstawa. Goście jak tam przyjadą na trzeźwo, to będą wszystko bacznie obserwować. Po kilku kieliszkach już nie będą tak przykładać do tego uwagi, no ale na początku musi być idealnie.

Znalazłam wynajem namiotów w całkiem dobrej cenie, jak na wesele, bo wiadomo, że catering i jedzenie na weselu trochę kosztuje. Jedyne co, to alkohol we własnym zakresie, a tak, to niczym innym się nie trzeba już martwić, bo będzie.

Więcej informacji znajduje się na plansystem.pl

Related Posts