Studio fotograficzne do wynajęcia zaoferowaliśmy w różnych warunkach cenowych. W pierwszej kolejności zaraz po założeniu własnej firmy postanowiliśmy wynająć kilka lokali na terenie całego miasta. Nasze miasto było bardzo duże i skupiało wokół siebie mnóstwo fotografów zainteresowanych wynajmowaniem studia na godziny najczęściej, jednak czasami wynajmowaliśmy je na kilka tygodni, ale o tym opowiem wam za chwilę.

Ile kosztuje wynajem studio

studio fotograficzne do wynajęcia - WarszawaNasze pierwsze studio fotograficzne do wynajęcia było naprawde bardzo dobrze urządzone. Było to nasze flagowe miejsce, gdzie zrobiliśmy sami mnóstwo zdjęć dla klientów i dobrze wiemy, że każdy fotograf, jak tylko wejdzie do środka będzie zadowolony z tego, co może tam otrzymać. Z jednej strony wiedzieliśmy, że niska cena będzie przyciągać fotografów nawet spod miasta, z drugiej jednak nie zamierzaliśmy wynajmować studia za bezcen. Studio fotograficzne do wynajęcia – Warszawa zaoferowaliśmy w różnych cenach, jednak wszystko zależało przede wszystkim od wyposażenia. Na życzenie klientów mogliśmy dopasować elementy wystroju dla klienta. To wiązało się oczywiście z podejmowaniem większych kosztów ze strony klientów, jednak ci byli na to przygotowani. Faktycznie nasze studio fotograficzne do wynajęcia cieszyło się dużym zainteresowaniem w różnych kręgach. Wystarczyło kilka razy je wynająć, a już plotka o naszym studio się rozeszła i faktycznie nie mieliśmy większego problemu, aby znaleźć odpowiednie osoby do wynajmu na dłuższy okres czasu.

Ten płacił nam się najbardziej dlatego, że po paru godzinach nie musieliśmy znów szukać osób do wynajęcia, a tak mieliśmy spokój na dobre parę miesięcy. Wiadomo, studio w różnych lokalizacjach też będzie w różnych cenach, dlatego klient powinien kontaktować się bezpośrednio z nami.

Related Posts