Po rozwodzie z Karolem nie mogłam się pozbierać przez ponad rok. Mocno to przeżyłam i chyba nawet miałam depresję. Leczyłam ją słodyczami, niezdrowym jedzeniem i zanim się obejrzałam to przybyło mi ponad dziesięć kilogramów. Źle wtedy wyglądałam.

Wizyta w placówce leczniczej w Krakowie

leczenie rozstępów w KatowicachMoja skóra gwałtownie zaczęła się rozciągać przez co zauważyłam, że mam rozstępy. Były one na brzuchu, rękach i na nogach. W końcu otrząsnęłam się po tym rozstaniu a to wszystko dzięki mojej przyjaciółce Magdzie. To ona zapisała mnie na treningi personalne, dzięki którym zaczęłam tracić kilogramy. Zastosowałam także odpowiednią dietę i pożegnałam się z niezdrowym jedzeniem. Magda powiedziała, że przydałoby mi się jeszcze jakieś skuteczne leczenie rozstępów w Katowicach, ponieważ mimo utraty kilogramów one pozostaną. Nie wiedziałam, że rozstępy można wyleczyć i się tym zainteresowałam. Były one ogromne i widoczne, przez co wstydziłam się pokazywać ręce i nogi. Z brzuchem jakoś dawałam radę. Tylko na basenie niekomfortowo się czułam. Zapisałam się więc na leczenie rozstępów w Katowicach w placówce medycznej, którą poleciła mi Magda. Kiedy specjalista mnie obejrzał to powiedział, że jest w stanie mi pomóc. Nawet nie macie pojęcia jak mnie te słowa ucieszyły. Odbyłam zabiegi, które okazały się skuteczne. Dzięki temu nabrałam pewności siebie i zaczęłam spotykać się z ludźmi. Magda powiedziała, że teraz wyglądam o wiele lepiej niż przed ślubem z Karolem i jak mnie zobaczy to na pewno zaniemówi.

Teraz wyglądam na prawdę świetnie. Spotkałam też swojego byłego męża w knajpie. Był z jakąś gówniarą, ale jak mnie zobaczył to od razu zauważyłam, że jest pod wrażeniem. Na pewno teraz żałuje swojej decyzji, ale jest już zdecydowanie za późno na cokolwiek.

Related Posts