W ostatnim czasie miałem bardzo duży problem z wyborem prezentu dla mojej mamy. Zbliżała się rocznica urodzin i chciałem sprawić jej jakąś wyjątkową niespodziankę. Szukałem w sklepach i jakoś nie mogłem się zdecydować na żaden prezent. Nie miałem weny. I wtedy wpadłem na iście genialny pomysł zrobienia prezentu samemu.

Wyjątkowe czapki dla mam można zrobić samemu

czapka dla mamyChoć pomysł był prosty i spontaniczny – wykonam coś dla mamy samemu – to jednak jego wykonanie już nie. Od początku po głowie chodziła mi jakaś część garderoby, na przykład czapka, jednak nie miałem za bardzo zdolności co do techniki jej wykonania. Ale jako, że nie jestem z tych co się zrażają od razu, to przystąpiłem do działania. Zakupiłem kilka książek o szydełkowaniu i robieniu na drutach i z nich czerpałem wiedze. Po zdobyciu podstawowej wiedzy praktyka poszła w ruch. Moja czapka dla mamy musiała być wyjątkowa, dlatego przykładałem wiele starań co do jej wykonawstwa. Oczywiście, jak to zwykle z amatorami bywa, początki były trudne, gdyż nie miałem wprawy, jednak już po kilku dniach zaczęło mi to wychodzić i okazało się, że mam smykałkę do robienia na drutach. Oczywiście wzór, który sobie wymyśliłem był wyjątkowy i składał się aż z siedmiu kolorów wełny, stąd zajęło mi trochę czasu jego wykonanie. Jednak efekt był niesamowity. Prezent podobał się nawet mnie. Zapakowałem go w dniu urodzin mojej mamy i poszedłem jej go wręczyć.

Zadowolenia na twarzy mojej mamy, nie da się opisać po prostu słowami. Była przeszczęśliwa. Czegoś takiego się nie spodziewała. Opłacało się włożyć trochę swojej pracy w wykonanie, gdyż przyniosło to efekty. Okazało się, że jak byłem mały to moja mama także wykonywała dla nas czapki na drutach, dlatego tym bardziej ten prezent sprawił jej przyjemność. To były naprawdę niesamowite urodziny.

Related Posts