U mnie można zakupić każdą dowolną kreację. Wszystko dlatego, że szyję na zamówienie. Oferuję nie tylko krawiectwo, ale również sprzedaż na wielką skalę. Ostatnio postanowiłam zaopatrzyć się w nowe tkaniny, które są w tym sezonie bardzo modne.  

W hurtowni tkanin jest bardzo duży wybór

hurtownia tkaninU nas w mieście jakiś czas temu otwarta została nowa hurtownia tkanin, w której jest duży wybór. Postanowiłam podjąć z nimi współpracę, ponieważ chcę, ażeby cały czas zaopatrywali mnie w niezbędne materiały. Wiem, że to jest nowa hurtownia tkanin i dopiero zaczynają. Dlatego warto wystąpić z ofertą współpracy, ponieważ mogę dzięki temu wynegocjować wyjątkowo dobre warunki. Pojechałam tam osobiście. Zamawiam dużo tkanin i wiem, że taki klient jak ja będzie na pewno doceniony. Na miejscu sprawdziłam asortyment i zauważyłam, że jest ogromny wybór tkanin. Nie spodziewałam się, że aż tak dużo materiałów będzie do wyboru. Zakupić mogę tam jeszcze wiele innych produktów jak nici czy guziki oraz zamki błyskawiczne. Jestem zaskoczona, ponieważ sądziłam, że dostępne będą tam tylko tkaniny. To miła niespodzianka. Poprosiłam o rozmowę z osobą kompetentną, która odpowiada za współpracę z kontrahentami. Podeszła do mnie stosunkowo młoda dziewczyna, ale posiadała ona ogromną wiedzę. Wiedziałam od razu, że na pewno się z nią dogadam. Powiedziałam, że interesuje mnie ta hurtownia tkanin z uwagi na bogatą ofertę i chciałabym podjąć stałą współpracę. Przedstawiłam swoje warunki, które zdecydowanie tej kobiecie odpowiadały.

Od tamtego czasu zaopatruję się we wszystko tylko w tej hurtowni. Jestem bardzo zadowolona, ponieważ mam dostęp do wszystkich materiałów w bardzo niskich cenach. Wiedziałam, że dobrze robię od razu się do nich odzywając, bo dużo zyskałam.

 

Related Posts