Ostatnio dostałam awans w pracy. Bardzo się z tego powodu ucieszyłam. Bo jednak poczułam, że jestem dobrym pracownikiem. I poczułam się przede wszystkim bardzo doceniona. Ten awans był związany także z tym, że dostałam wyższą pensję co mnie bardzo cieszy.

Dobrze wykonane badanie wzroku

badanie wzroku bydgoszczJednak praca ta ma też swoje minusy. Teraz cały dzień spędzam tylko i wyłącznie przed komputerem. Na początku jakoś specjalnie mi to nie przeszkadzało. Jednak po jakimś czasie zauważyłam, że coraz gorzej widzę i mam bóle głowy. Rozmawiałam na ten temat z mężem i on powiedział mi, że na pewno pogorszył mi się wzrok i to jest pewnie czas na to żeby zacząć nosić okulary. Zapisałam się więc jak do okulisty. Takie badanie wzroku bydgoszcz jest możliwe do wykonania dosyć szybko co mnie bardzo ucieszyło. Obawiałam się bowiem, że będę musiała dosyć długo czekać. Po kilku dniach udałam się do gabinetu okulistycznego na badania. Widać było na pierwszy rzut oka, że sprzęt do badań jest najwyższej jakości. W sumie miałam zrobione trzy różne badania wzroku. Badania okulistyczne może nie nalezą do najprzyjemniejszych ale na pewno nie można powiedzieć też, że są to badania w jakimś sensie bolesne.Po tych badaniach przyszedł do mnie lekarz i powiedział dokładnie co było wykonane i co te badania wykazały. Rzeczywiście okazało się, że mam wadę wzroku. Jednak nie jest to na szczęście nic poważnego. Będę musiała nosić okulary podczas pracy przy komputerze.

Czyli będę je nosić w pracy a także wtedy gdy będę oglądała telewizor. Co jakiś czas będę musiała powtarzać te badania żeby sprawdzić jak zachowują się oczy i co najważniejsze czy wada wzroku się nie pogłębia. Mam nadzieję, że będę mogła długo pracować w taki sposób przed komputerem bo lubię bardzo moją pracę.

Related Posts