Ostatnio stwierdziłem, że nieco zbyt długo siedzę w domu, i czas najwyższy trochę się rozruszać. Ponieważ bardzo lubiłem latać swoim dronem uznałem, że najlepszym pomysłem będzie udanie się na zlot miłośników dronów, który był organizowany w przyszłym miesiącu.

Na zlocie widziałem wiele różnych walizek do dronów

walizka do dronaNie spodziewałem się jednak, że będzie to aż tak duża impreza. Okazało się, że zjechała się tam dosłownie cała masa ludzi, którzy znali się na dronach jak prawdziwi profesjonaliści. Moją uwagę przykuła jedna rzecz – bardzo powszechna była wśród nich walizka do drona. Nie pomyślałem o tym, że moją maszynę znacznie łatwiej będzie transportować właśnie w czymś takim Zobaczyłem, że dominował jeden model walizki od tego samego producenta, więc stwierdziłem, że skoro profesjonaliści z niej korzystają, to i dla mnie najprawdopodobniej będzie ona odpowiednia. Postanowiłem mimo wszystko upewnić się, że mam rację – podszedłem do chłopaka, który miał walizkę tego typu. Spytałem go o producenta i model, on z kolei zaczął opowiadać mi o różnych walizkach, które ma w domu. Powiedział, że jeśli mam takiego drona, to najlepsza będzie walizka innego producenta. Podał mi dokładny adres internetowy sklepu, w którym według niego było najtaniej w całej sieci. Podziękowałem i wróciłem do domu. Od razu sprawdziłem podany przez niego adres. Faktycznie ceny były niesamowicie niskie, a w ofercie było wszystko, czego tylko mogłem potrzebować. Nie czekając dłużej złożyłem zamówienie i zacząłem czekać na kuriera.

Gdy parę dni później rozległ się dźwięk domofonu wiedziałem, że to najpewniej on. Okazało się, że w rzeczywistości walizka faktycznie jest równie funkcjonalna i elegancka, co w opowieści wspomnianego wcześniej chłopaka. Byłem bardzo zadowolony z tego zakupu.

Related Posts