reklama led

Mało kto wie, że u nas w kraju jakiś czas temu została wprowadzona ustawa, która miała na celu ustalenie wspólnych zasad co do zagospodarowania przestrzeni w reklamy różnego typu.

Reklama led jako nowoczesna forma marketingu

reklama ledPrzez lata nie było żadnych regulacji co doprowadziło do zaśmiecenia naszego krajobrazy brzydkimi i nie pasującymi do niczego reklamami. Godna uwagi reklama led jest atrakcyjna formą promowania jakieś marki czy wydarzenia, jednak z takimi reklamami spotykamy się rzadziej. Najczęściej są to szpecące reklamy wydrukowane na plandece i przymocowane lepiej lub gorzej do ogrodzeń lub po prostu wbite w ziemie. Wyświetlacze led, moim zdaniem są bardzo schludne i nie ładnie zagospodarowane. Tutaj nie ma mowy o brudnej reklamie zwisającej z płotu. To zupełnie inna jakość, ale również inna cena. Telebimy led nie są takie tanie i łatwe w instalacji jak inne opisane wcześniej. Taka reklama jest zarezerwowana dla bardziej świadomych firm, które wiedza jak kreować swój wizerunek w przestrzeni publicznej i które wiedzą, że wygląd ma ogromne znaczenie. Czasami lepiej zrezygnować z promowania w ogóle, jeżeli nie mamy odpowiedniej sumy pieniędzy na to. Na wizerunku nie można oszczędzać, ponieważ zemści się to na nas wcześniej czy później. przekonało się o tym bardzo wiele firm, które z pewnością żałują dzisiaj, że nie zostały przez nich użyte tablice led albo inne bardziej wyszukane formy prezentowania i promowania.

Wygląd naszych ulic powinien być tematem ważnym dla mieszkańców miasta, ponieważ to jak ono wygląda wpływa bezpośrednio na nasze samopoczucie i utożsamianie się z miejscem. Nie mam nic przeciwko, żeby panele led funkcjonowały w miastach, jestem za to przeciw reklamom niepasującym do otoczenia w bardzo dużej ilości. Moim zdaniem wygląda to bardzo nieestetycznie.

Related Posts