Czasami człowiek zauważa, że w jego domu nic nie było ruszane już długo. Jeżeli jest to kobieta, to najpewniej pójdzie do swojego męża i będzie go prosiła, aby zajął się tym, bo sama nie da rady położyć jakichś paneli, czy płytek, czy też wnieść mebli. Jednak zazwyczaj jest tak, że marudzą, że nie mają teraz czasu i tak remont odwleka się w nieskończoność.

Idealna zmywalna tapeta do salonu

tapety zmywalne ze wzoremJa miałam dość czekania, aż mój mąż łaskawie znajdzie trochę czasu, by odmienić nasz salon. Sama zaczęłam szukać inspiracji w gazetach meblowych i postanowiłam, że sama tapety zmywalne ze wzorem położę w naszym salonie. Wyczytałam, że to wcale nie jest trudne i nawet kobieta zrobi to ze spokojem. Wybrałam się do sklepu i poszukałam ładnego wzoru. Jako, że miał to być salon, wybrałam bardziej stonowane barwy, jednak tapetę wzięłam tak jakby 3D z elementami roślinności, żeby nadać salonowi taki tropikalny charakter. Można wybrać różne wzorki przyrodnicze, lub jakieś postacie z bajek dla dzieci. Wszystko co chcemy, więc nie ma z tym problemu. Każdy z pewnością wybierze coś dla siebie i ja zdecydowałam się na coś, z czego byłam bardzo zadowolona. Gdy mąż pojechał do pracy, postanowiłam zająć się przyklejaniem tapety. Wiedziałam, że trochę czasu mi to zajmie, ale nie musiałam się spieszyć. Dokładnie wszystko odmierzyłam, przygotowałam ścianę do klejenia i ruszyłam do pracy. Naklejałam sobie klej, wszystko szło gładko i sprawnie. Aż byłam zdziwiona, że to takie proste i sama sobie dałam z tym spokojnie radę.

Jeżeli chcemy jakiejś zmiany, nie przestawajmy wątpić w swoje siły. Możemy wiele, a położenie zmywalnej tapety jest bajecznie proste. Gdy mąż zobaczył, że mi się to udało, to nie mógł w to uwierzyć i myślał, że to jakaś firma budowlana za mnie zrobiła.

Related Posts