Drukarka to urządzenie, którego głównym zadaniem jest przenoszenie tekstu, zdjęć na papier. Takie urządzenia zazwyczaj są połączone z komputerem. Ale powstaje jaką kupić dobrą i zarazem tanią drukarkę, która jest tania w eksploatacji?

Drukarka laserowa do domu

brother hl 1110e tonerNajlepszą i najtańszą drukarką dla użytkowników domowych lub małego biura jest drukarka firmy Brother hl 1110e . Urządzenie te zajmuje bardzo mało miejsca bo ma zaledwie 34 cm szerokości, głębokości 29 cm a wysokości 19 cm, która waży zaledwie 4,5 kg, sprawia że taka drukarka zmieści się na standardowej półce lub na biurku zajmując niewiele miejsca. Posiada rozkładany podajnik papieru i tace odbiorczą, a jej minimalistyczny panel przedni składa się z jednego przycisku i dwóch kontrolek, więc jest bardzo prosta w obsłudze. Po podłączeniu jej do komputera wymagany jest zainstalowanie sterownika, który mamy na oryginalnej płycie, która została dołączona przez producenta wraz kartonem. W razie jego braku sterownik ten można ściągnąć ze strony internetowej producenta. Drukarka ta posiada na stałe przymocowany kabel zasilający przez producenta, gdzie można uznać za jego największą wadę. Nie pozwala na zastąpienia jej dłuższym kablem w razie potrzeby. Największa zaleta tej drukarki jest laserowa technologia, która nie dość, że pozwala na szybkie, ale w dość wysokiej jakości drukowanie danym przenoszonych na papier, ale również to że brother hl 1110e toner pozwala na wydrukowanie ponad 1000 stron. Toner jest dość tani względem innym podobnych drukarek w cenie ich zakupu.

Na rynku istnieje wielu producentów drukarek, ale jeżeli ktoś szuka dobrej a zarazem taniej w eksploatacji drukarki to warto zwrócić uwagę na brother hl 1110e. Ta mała monochromatyczna drukarka laserowa stanowi świetne rozwiązanie dla użytkowników domowych i małych firm biurowych.

Related Posts