tabliczki metalowe

Produkowanie różnego rodzaju urządzeń elektrycznych jest sprawą bardzo delikatną i wymagającą precyzji. Jeśli coś będzie nie tak, to może dojść spięcia, zwarcia, i maszyna będzie nie od użytkowania. Dlatego też wszystko musi być dokładnie sprawdzane zanim trafi do sprzedaży.

Tabliczki metalowe się nie odczepią

tabliczki metaloweWtedy unika się wielu kłopotów. Na każdym takim urządzeniu musi się także znaleźć tabliczka znamionowa. Tam na przykład umieszczamy parametry mocy urządzenia czy jakie musi być jego napięcie zasilające. To na pewno pomaga w wielu wypadkach. Do tego tez takie tabliczki znamionowe nie niszczą się, więc ich napis nigdy nie zniknie. To gwarantuje bezpieczeństwo użytkowania takiego sprzętu. Jeśli to byłaby jakaś tabliczka malowana to na pewno farba by po jakimś czasie wyblakła, łuszczyła się, czy napisy by się zmazały. Ale to jest tabliczka grawerowana, więc nie dojdzie do niczego takiego. Szczególnie w przypadku takich sprzętów jakie my produkujemy takie tabliczki są bardzo ważne, bo niosą ze sobą ważne informacje o sprzęcie. Taki sprzęt jest ciężki, trudno się go przenosi i często sunie po podłodze, bo tak jest łatwiej. Taka tabliczka na pewno by się szybko odczepiła, gdyby nie były to tabliczki metalowe. Produkujemy je również my, co pozwala nam zaoszczędzić sporo czasu.

Dawniej robiła je firma zewnętrzna, ale trzeba było czekać na przesyłkę i produkcja stawała w miejscu. Dobrze, że sami teraz robimy tabliczki znamionowe na nasze urządzenia i maszynerię. To było na pewno dobre rozwiązanie problemów.

Related Posts