Od dziecka uwielbiam modnie się ubierać. Mama to stroiła mnie zawsze i pewnie z tego powodu moje podejście do modnych ubrań nie zmieniło się ani trochę. Kiedy byłam na studiach to zaczęłam się fascynować szyciem i kupiłam sobie domową maszynę do szycia.

Uszyta sukienka z dekoltem jest atrakcyjna

atrakcyjne sukienki z dekoltem w karoNie od razu potrafiłam uszyć coś dobrze, ponieważ to wcale nie było takie proste. Dopiero po dwóch latach zaczęłam szyć sobie ubrania, które wyglądały jak kupione w sklepie. W zeszłym sezonie pojawiły się w sprzedaży bardzo atrakcyjne sukienki z dekoltem w karo, które bardzo mi się spodobały. Kupiłam więc materiał w pasmanterii i zdecydowałam się na uszycie takiej samej sukienki. Moja koleżanka taką sobie kupiła i dzięki temu mogłam sprawdzić jak dokładnie została uszyta. Sukienka, którą miała koleżanka była wykonana z bardzo dobrego materiału a ja kupiłam inny. Wróciłam więc do sklepu, żeby kupić ten sam. Inaczej sukienka nie leżałaby na mnie tak jak powinna. Ściągnęłam miarę, ponieważ Aleksandra nosi taki sam rozmiar jak ja i zabrałam się za szycie tej sukienki. Szyłam ją bardzo długo, ale do imprezy miałam sporo czasu i nie martwiłam się o nic. Wybrałam materiał w kolorze lazurowym, ponieważ właśnie w tym kolorze te atrakcyjne sukienki z dekoltem w karo tak bardzo mi się podobały. Kiedy już ją uszyłam i przymierzyłam to doszłam do wniosku, że wyglądam w niej zjawiskowo. Kiedy odwiedziła mnie koleżanka, to była zaskoczona, że tak dokładnie udało mi się uszyć tę sukienkę. Wyglądała jak ze sklepu.

Na imprezie wszystkim się pochwaliłam, że sukienkę uszyłam sama. Rodzice byli pod wrażeniem a moja kuzynka Marlena poprosiła mnie o uszycie takiej samej. Zgodziłam się, ponieważ uwielbiam szyć i po miesiącu ona miała taką samą sukienkę.

Related Posts