Szkło to nie tylko materiał kruchy i przeźroczysty. Oczywiście z tym się najbardziej kojarzy. Jednak jeśli zostanie ono poddane odpowiedniej obróbce to może zyskać na twardości, trwałości, zyskać ciekawą barwę. Z tego powodu można szkło zobaczyć w kuchni i nie tylko w postaci naczyń.

Szkło laminowane łatwe w czyszczeniu

szkło laminowane warszawaSzkło pokryte laminatem może z pewnością zastąpić kafle ceramiczne kładzione między blatami, a wiszącymi szafkami. Jednak w przeciwieństwie do płytek stanowi ono jedną gładką powierzchnię, nie ma łączenia. Przez co nie ma nieestetycznych fug, w których może gromadzić się brud i bakterie. Szkło laminowane warszawa to bardzo higieniczna opcja. Jego powierzchnia jest idealnie gładka, więc brud do niej nie przywiera, a jak już to łatwo można do sczyścić. Jakie jeszcze zalety ma takie szkło? Jest ono specjalnie zabezpieczane, więc nie stłucze się, a w przypadku bardzo silnego uderzenia nie musimy się obawiać odłamków szkła, bo zostaną one ,,zatrzymane” przez warstwę ochronną szkła. Dodatkowo, takie panele szklane wykonywane są na zamówienie. To znaczy, że nie trzeba niczego docinać (tak jak płytek), wszystko będzie idealnie dopasowane. Do tego szkło nie musi być jednobarwne. Są panele z gotowymi wzorami, a nawet fotopanele, z grafiką klienta. To pozwoli na stworzenie jedynej w swoim rodzaju kuchni, bo takiego produktu nie będzie miał nikt inny. Jak prezentuje się cena? Na pewno doskonale w stosunku do jakości tego produktu. Warto w niego zainwestować.

Szkło laminowane można znaleźć nie tylko w Warszawie, ale też w innych dużych miastach kraju. Dlatego też każdy może sobie pozwolić na posiadanie idealnego rozwiązania w kwestii urządzania i dekoracji kuchennych. Trzeba tylko znaleźć profesjonalną firmę, która się tym zajmie.

Related Posts