Oczyszczanie twarzy jest bardzo ważną czynnością, którą powinniśmy wykonywać na początek oraz koniec każdego dnia. Nawet jeśli nie nakładamy na nią zbyt wiele makijażu powinniśmy się przyłożyć do tego zadania. Nie tylko make up jest bowiem wrogiem naszej skóry, ale również wszelkiego typu zanieczyszczenia, z którymi mamy kontakt tuż po wyjściu z domu. 

Beautifly – szczoteczki dla każdej cery 

szczoteczka do twarzy beautiflyDla osób borykający się z zaskórnikami polecana jest szczoteczka do twarzy beautifly, która ostatnimi czasy zrobiła spory szum w świecie kosmetycznym. Nic dziwnego, działanie tego urządzenia jest bowiem nieocenione. Zanieczyszczenia z którymi mamy kontakt każdego dnia oraz makijaż mają zdecydowanie zły wpływ na stan naszej cery. Z tego właśnie powodu bardzo często borykamy się z zapchanymi porami czy zaskórnikami. Szczoteczka taka będzie strzałem w dziesiątkę dla osób z takim typem cery. Jest ona w stanie dogłębnie oczyścić nasza cerę nie powodując przy tym podrażnień. Produkty tej firmy mają poręczny oraz wygodny kształt. Dzięki temu nawet w kontakcie z mokrymi dłońmi nie wypadnie nam ona z rąk. Dodatkowo ma stabilną podstawę, która umożliwia nam położenie jej w każdym miejscu o płaskiej powierzchni. Materiał, z którego wykonany jest produkt jest wodoszczelny, możemy więc śmiało zabierać ją ze sobą pod prysznic. Szczoteczka zasilana jest prądem przy pomocy dołączonego kabelka, a czas użytkowania bez konieczności ładowania jest bardzo długi. Zaletą więc tego produktu jest więc ekonomiczność. Nie musimy również wydawać pieniędzy na baterie, które zasilają wiele szczotek tego typu. 

Dobre oczyszczenie twarzy to podstawa jeśli chcemy zachować jej zdrowy wygląd. Niestety unikając makijażu i tak w stu procentach nie ochronimy naszej twarzy przed zabrudzeniami. Nie mamy bowiem wpływu na zanieczyszczenia, znajdujące się w powietrzu, które również zapychają naszą skórą tworząc zaskórniki. 

Related Posts