Bardzo lubię nosić ciekawą, przyciągającą wzrok biżuterię. Tak się do różnych dodatków przyzwyczaiłam, że jak wyjdę bez żadnego, czuję się nieco dziwnie. Lubię sobie raz na jakiś czas kupić coś nowego. Tym razem postanowiłam znaleźć sobie ciekawy pierścionek, ponieważ czegoś mi brakowało w moich codziennych stylizacjach.

Pierścionek ze srebra z kamieniem

pierścionki srebrne z kamieniamiMam kilka pierścionków, jednak doszłam do wniosku, że potrzebuję czegoś z elementem w innym kolorze, który bardziej pasowałby do moich stylizacji. Szukałam wśród modeli wykonanych ze srebra, ponieważ uwielbiam ten kruszec. Jego kolor doskonale pasuje do mojej karnacji. Bardzo spodobały mi się pierścionki srebrne z kamieniami. Uwielbiam kamienie szlachetne i półszlachetne, dlatego spora część mojej biżuterii je zawiera. Jednak akurat nie posiadam żadnego pierścionka z takim elementem. Postanowiłam to zmienić. Sporo czasu zajęło mi jednak wybranie odpowiedniego kamienia. Zastanawiałam się między innymi nad turkusem, lapis lazuli oraz bursztynem, ponieważ są to moje ulubione kamienie. Nie mogłam się zdecydować jednak na jeden, więc kupiłam sobie trzy pierścionki. Dzięki temu mogę je co jakiś czas zmieniać, aby pasowały kolorystycznie do wybieranych przeze mnie ubrań. Takie ozdoby bardzo ciekawie prezentują się w moich codziennych stylizacjach.

Pierścionki z kamieniami bardzo mi się spodobały. Uwielbiam nosić taką biżuterię, w której znajdują się również jakieś naturalne elementy o przepięknych barwach. Kamienie wyglądają świetnie, a ich kolory zaskakują głębią. Myślę, że takie ozdoby doskonale odzwierciedlają mój charakter. Poza tym dzięki przepięknym dodatkom moje codzienne stroje wyglądają ciekawiej oraz przyciągają wzrok. Za niedługo zapewne kupię sobie jeszcze parę pierścionków.

Related Posts