Pierwsze doświadczenia z organizacją własnej imprezy historycznej mieliśmy już za sobą, i spodobało nam się to na tyle, iż postanowiliśmy urządzić własny event, na lokalną skalę. Oczywiście, reklama takiej imprezy była dość ważna, gdyż w naszej okolicy nigdy jeszcze takiego eventu nie widziano. Dlatego postanowiliśmy przygotować się do tego odpowiednio dobrze.

Druk plakatów w Bydgoszczy

plakaty z BydgoszczyJednym z najlepszych sposobów reklamy, który mógł dotrzeć do jak największej liczby osób było oczywiście rozwieszenie plakatów reklamowych w mieście. Mając w drużynie dość dobrego grafika i fotografa, wykonanie takowych plakatów nie było zbyt trudne, i zajęło dość niewiele czasu, aczkolwiek samo ich wydrukowanie okazało się nieco kłopotliwe. W naszej okolicy nie było żadnej drukarni, której moglibyśmy zlecić wykonanie plakatów, więc musieliśmy szukać poza miastem. Z pomocą w organizacji przyszła nam zaprzyjaźniona drużyna, której członkowie polecili nam również bardzo dobrą drukarnię, która drukowała również plakaty z Bydgoszczy. Nasze zamówienie nie należało do szczególnie dużych, jak na standardy takiej drukarni, więc czas realizacji i koszt, nawet uwzględniając papier kredowy, był bardzo nieduży, zwłaszcza iż mieliśmy już gotowy projekt i nie musieliśmy korzystać z usług graficznych, które owa drukarnia również oferowała. Gotowe zamówienie mogliśmy odebrać już po dwóch dniach i byliśmy pod wielkim wrażeniem jakości, z jaką nasze plakaty zostały wydrukowane.

Nie było mowy o żadnym rozmyciu obrazu czy zniekształceniach, które czasem miały miejsce w wypadku druku zdjęć, a całość była szczegółowa i wyraźna. Zdecydowaliśmy się więc na dłuższą współpracę z ową drukarnią, w razie organizacji kolejnej imprezy i konieczności wydrukowania reklamy.

Related Posts