Każda kobieta w swojej torebce lub kosmetyczce ma jakiś korektor, który jest ratunkiem w momencie, gdy na naszej twarzy pojawi się jakaś większa krosta. Korektory kryjące są również niezbędne do zakrycia cieni pod oczami czy nawet sińców, które pojawiają się na skórze u pewnych osób, nawet gdy są wyspane i wypoczęte. Warto więc zakryć tego typu niedoskonałości, gdy wybieramy się na przykład do pracy i chcemy wyglądać profesjonalnie.

Zalety korektorów w sztyfcie

korektor golden rose w sztyfcieWiele osób uważa, że makijaż nie jest potrzebny kobietom, szczególnie młodym, i że nie powinny one marnować czasu na codzienne nakładanie makijażu. Co więcej, wielu sądzi, że kosmetyki, zwłaszcza ciężki podkład kryjący, niszczą naszą cerę i przyśpieszają procesy starzenia się skóry? Czy to na pewno jest prawda? Otóż liczne badania wykazują, że to nie sam makijaż, nawet ciężki podkład, niszczy naszą skórę, lecz nieprawidłowo zmyty makijaż. Porządnie, lecz delikatnie usunięty z twarzy makijaż, a następnie bogata i prawidłowo dobrana pielęgnacja, powinny zapewnić nam zdrową cerę. Takie postępowanie nie powinno też przyśpieszyć procesów starzenia się naszej skóry. By nasz makijaż był perfekcyjny powinniśmy zadbać przede wszystkim o bazę, czyli o dobrze dobrany podkład, korektor, na przykład korektor Golden Rose w sztyfcie, a także o matujący puder.

Dlatego, jeśli nasze cera bez makijażu nie wygląda perfekcyjnie, a w makijażu czujemy się piękniej i pewniej, nie powinniśmy sobie go odmawiać, tylko dlatego, by nie wyglądać starzej za kilkadziesiąt lat. Kobiety kochają nakładać makijaż i czuć się ze sobą dobrze. Jeśli czujemy potrzebę zmieniania wizerunku co jakiś czas, róbmy to. Dobry korektor, podkład to nie wszystko. Mamy do dyspozycji całą gamę kolorystyczną cieni i szminek, wykorzystajmy to.

Related Posts