DESKI KOMPOZYTOWE

Jako młodego chłopaka bardzo interesowała mnie budowlanka. Już w technikum dorabiałem sobie na budowie i przy remontach. Nie wyobrażałem sobie jednak, by tak wyglądało moje całe życie dlatego uparcie dążyłem do zdanie matury z jak najwyższym wynikiem i dostania się na politechnikę.

Deski kompozytowe są coraz bardziej popularne

DESKI KOMPOZYTOWEOczywiście miałem słomiany zapał jak zawsze – na początku szło mi doskonale, a potem z miesiąca na miesiąc coraz gorzej. Pod koniec drugiej klasy szkoły średniej wpadłem złe towarzystwo i już wtedy wiedziałem, że żadnego inżyniera, konstruktora, ani budowlańca ze mnie nie będzie. Tylko i wyłącznie dzięki staraniom mojej mamy udało mi się jakoś zdać maturę za drugim podejściem. Później z braku laku wyjechałem za granicę do pracy na budowie. Po powrocie mając uzbieraną konkretną sumę założyłem sklep z artykułami budowlanymi w Poznaniu – deski kompozytowe, kostka brukowa, płytki i tym podobne. Jest to całkiem coś innego przede wszystkim poz względem pracy. Taka hurtownia wymaga wiele formalności i doglądania, ale nie jest to nawet w ułamku praca tak ciężka jak na budowie. O dziwo finansowo też jest nie najgorzej. Zwłaszcza deska tarasowa kompozytowa dobrze się sprzedaje – często architekci i podwykonawcy zamawiają jej u nas całe połacie. Właściwie trudno się dziwić, to materiał bardzo wytrzymały i modny w ostatnim czasie. Niedroga deska kompozytowa Poznań może z powodzeniem zastąpić prawdziwe drewno i to bez późniejszego malowania i tym podobnych zabiegów. Sam wykańczając własny ogród zastanawiałem się jaka deska tarasowa będzie najlepsza.

Chciałem już się skusić na drewno egzotyczne, jednak jego cena jest tak wysoka, że zdecydowałem się na zaufany i sprawdzony przez moich klientów kompozyt. Teraz kiedy wiem, jak dobrze się sparuje mogę go z czystym sumieniem polecać wszystkim nowym klientom.

Related Posts