Kobiety lubią mieć piękne i zadbane paznokcie. Często wymaga tego od nas nasza praca. Nienaganny wygląd paznokci spotkamy w zawodzie aktora, piosenkarza, lekarza i masażysty. Nie chcielibyśmy przecież udać się do lekarza z obgryzionymi paznokciami lub popękanymi skórkami przy paznokciach. Kobiety dodatkowo oprócz pielęgnacji skóry dłoni dbają o wygląd paznokci.

Ładne paznokcie hybrydowe lub żelowe

manicure kołobrzegJeśli chodzi o manicure Kołobrzeg ma kilka cenionych salonów kosmetycznych. W takich salonach muszą pracować kosmetyczki, które naszymi paznokciami zaopiekują się w sposób idealny. Często pielęgnacja zaczyna się od podstaw. Kobieta chce wyciąć skórki, przedłużyć płytkę paznokcia lub ściągnąć podniszczoną warstwę żelu. Manicure hybrydowy jest często malowany na naturalną płytkę paznokcia. Jeśli jednak kobieta chce przedłożyć swoją płytkę lub nadać innego kształtu to polecany jest manicure żelowy. Jest on trwalszy i często bardziej odporny na uszkodzenia mechaniczne. Na okres wakacji i lata kobiety wolą wykonywać manicure w jasnych i pastelowych barwach. Dlatego zazwyczaj nasze paznokcie są w kolorze jasnego różu, brzoskwiniowe lub miętowe. Wszystkie ciemne borda, czerwienie czy brązy wolimy malować na jesień. Cena za wykonanie takiego manicure to koszt około 50-100 złotych.

Każda kobieta powinna mieć piękne i zadbane paznokcie. W tym celu zapuszczają swoje naturalne paznokcie lub idą do kosmetyczki by zrobić ładne żelowe lub hybrydowe paznokcie. Taki manicure utrzymuje się nawet do 3 tygodni na paznokciach. Oczywiście należy uważać na mechaniczne uszkodzenia paznokci ponieważ mogą odprysnąć. Najmodniejsze kształty paznokci to kwadrat, migdał i półokrągłe. Ładne paznokcie mogą być długie lub krótkie, najważniejsze żeby były zadbane.

Related Posts