fotograf

Każdy z nas pragnie założyć rodzinę. Jedni decydują się na to w wieku dwudziestu lat, inni w wieku pięćdziesięciu. Zazwyczaj chęć posiadania męża, żony czy dzieci, wiąże się z zawarciem związku małżeńskiego.

Wybrany musi zostać fotograf

fotografNadchodzi ten wielki dzień, pada pytanie i odpowiedź. Ludzie się radują, w końcu są już narzeczeństwem. Jednak w takim stanie rzeczy nie można tkwić zbyt długi i należy poczynić pewne kroki w celu przygotowania ślubu. Wybrany musi zostać fotograf oraz sala, kamerzysta. Na komodzie pojawia się już ramka, w której będzie stała fotografia ślubna. Planowana jest sesja ślubna jak i przymiarka sukni. Wszystko powoli dopinane jest na ostatni guzik. Zastanawiamy się nad tym czy Toruń będzie dobrym miejscem na ślub, czy może Wrocław. Przecież możemy zrobić wszystko, to nasz wyjątkowy dzień. Jednak ślub jest tak ważnym krokiem, że nie może obyć się bez nerwów. W głowie kłębi się nam tysiąc myśli. Czy dobrze robimy wychodząc za tą osobę? Czy to ktoś z kim będziemy szczęśliwi? Póki zajmujemy się przygotowaniami do ślubu, nie myślimy o tym zbyt wiele. Problem zaczyna się gdy kończą się obowiązki, a zaczyna mnóstwo czasu wolnego. Wtedy zaczynamy wszystko analizować. Przypominamy sobie zazwyczaj te złe chwile, taka nasza ludzka natura. Zaczynamy się bać, pocić i denerwować.

Wszystko jest już przygotowane, każdy czeka tylko na nasze sakramentalne tak. Jeszcze w drodze przez kościół miotają nami nerwy, lecz gdy zauważamy naszego przyszłego współmałżonka, wszystko mija. Wówczas liczy się tylko nasze szczęście a wspólna przyszłość, wydaje się jedyną słuszną drogą.

Więcej o fotografie na ślub można znaleźć na: http://vfstudio.eu

Related Posts