hotel

Moja rodzina prowadzi dużą firmę, która zajmuje się różnymi rzeczami, jednak pod jedną nazwą. Dlatego każda osoba jest wyznaczona do innego działu. Generalnie może to wyglądać na skomplikowaną sytuację, ale wcale taka nie jest.

Hotel w Bydgoszczy jest naprawdę ładny

hotelOgólnie stacjonujemy w mieście jako hotel, którego kierownikiem jest mój tata. Tata zna się na hotelarstwie, zajmuje się tym od blisko dwudziestu lat. Oferujemy najtańsze noclegi w Bydgoszczy, więc mamy wielu klientów. Wbrew pozorom dla większości z nich nie liczą się nawet warunki, w jakich muszą nocować, tylko właśnie cena – dlatego musieliśmy się do nich dostosować, dzięki temu wciąż ktoś u nas mieszka. Moja mama utrzymuje w dobrym stanie sale weselne, które mieszczą się w tym samym budynku, co nasz ładny hotel Bydgoszcz.
Ona zarządza rezerwacjami, dba o to, żeby sale były w dobrym stanie oraz żeby wszystko w nich działało i było gotowe do zorganizowania imprezy. Ja organizuję imprezy integracyjne, które mają miejsce w naszej głównej sali bankietowej. Takie imprezy robimy raz na tydzień, jednak każda z tych imprez jest szczegółowo obmyślana i zaplanowana jak najlepiej. Przychodzi na nią wielu ludzi, którzy w weekendy szukają kulturalnego miejsca do potańczenia i zjedzenia czegoś ciepłego, bez hałasu, który musieliby znosić na dyskotekach. Myślę, że w naszym mieście brakowało właśnie takiego miejsca, więc idealnie wstrzeliliśmy się w potrzeby potencjalnych klientów. Inne hotele w Bydgoszczy zazwyczaj oferują tylko spanie, czasem śniadanie – i na tym kończą się ich usługi.
My stwierdziliśmy, że jeśli chcemy utrzymać się na rynku, musimy poszerzyć swoją ofertę o coś innowacyjnego i oryginalnego. Póki co robimy dodatkowo te dwie rzeczy, ale mamy plany na przyszłość, żeby w naszym hotelu działo się jeszcze więcej. Wiadomo, że jeśli ma się firmę, trzeba cały czas ją rozwijać, żeby zdobywać nowych klientów.

My chcemy być naprawdę dobrzy w tym, co robimy. Liczą się dla nas nie tylko pieniądze, ale również to, czy nasi klienci dobrze się u nas czują. Staramy się o to dbać.

Related Posts