Jestem osobą, która prowadzi aktywny tryb życia. Uwielbiam wszelkiego rodzaju sporty, bardzo lubię spędzać na stoku narciarskim i obserwować poczynania skoczków. Po ciężkim kwartale postanowiłam wybrać się na krótki zimowy urlop razem z moim narzeczonym.

Fajny i wygodny hotel w Wiśle

hotele wisłaSzukałam miejsca, które będzie nie tylko zwykłym noclegiem, ale pozwoli mi wypocząć i zregenerować siły. Wspólnie postanowiliśmy wybrać się do miasta w górach, które było nie tylko bardzo popularne ze względu na skoki narciarskie, ale również niezwykle malownicze. Jeżeli chodzi o dobre hotele Wisła niewątpliwie miała sporo do zaproponowania w tej kwestii. Udało mi się zarezerwować pokój w wysoko ocenianym ośrodku i z niecierpliwością czekałam na mój zimowy urlop. Po dotarciu na miejsce naszym oczom ukazał się dość duży parking, który był przeznaczony dla gości hotelowych, a przy okazji był w pełni darmowy. W recepcji przywitała nas bardzo uprzejma pani, która po zameldowaniu wręczyła klucz do naszego pokoju. Pokój znajdował się na pierwszym piętrze, do którego dotarliśmy windą, a boj hotelowy wniósł nasze bagaże. Wnętrze hotelu było utrzymane w pięknym, góralskim stylu z ładnymi, nowoczesnymi dekoracjami oraz ciepłą kolorystyką. W naszym pokoju znajdowało się bardzo duże łóżko z drewnianym wykończeniem, a nad nim zawisł piękny obraz, który przedstawiał niesamowite Tatry. Ponadto, w pokoju znajdowała się przestronna szafa na ubrania, mały stół z krzesłami, lodówka z zimnymi napojami, a także telefon usytuowany na szafce nocnej. Dzięki regulacji temperatury mogliśmy ją dostosować do własnych upodobań, co było miłym zaskoczeniem, a długie zasłony gwarantowały nam prywatność. Z okna rozpościerał się niesamowity widok na miasto, a w łazience zamontowano dużą i wygodną wannę. W hotelowej restauracji jedliśmy wszystkie posiłki, a potrawy były bardzo smaczne i przygotowane ze starannością. Ponadto, dzięki uprzejmości personelu dowiedzieliśmy się również o wielu ciekawych zabytkach w okolicy, które w przerwach od nart namiętnie odwiedzaliśmy. W hotelu spędziliśmy kilka wspaniałych dni, które na długo pozostaną w mojej pamięci.

Zimowy urlop był świetną okazją do tego, aby ponownie odwiedzić ukochane przeze mnie góry. Wybraliśmy się do jednej z najpopularniejszych miejscowości turystycznych w kraju, aby tam odpocząć i podziwiać wspaniałe widoki ze stoku narciarskiego. Zatrzymaliśmy się w komfortowym i wygodnym miejscu, które od samego początku przypadło nam do gustu i spełniło nasze oczekiwania.

 

Related Posts