Uwielbiam moją pracę. Jestem asystentem kierownika sklepu w jednej z większych sieci kosmetycznych. Ostatnio odwiedził nas kierownik regionu i powiedział, że pod nasz sklep podczepiony będzie również magazyn co wymaga gruntownego remontu. 

Przemysłowe posadzki były podstawą remontu

posadzki przemysłowe warszawaZastanawiałyśmy się w jaki sposób będzie przebiegał remont, bo utrudniało to znacząco pracę sklepu. Dlatego też przeniesiono nas do innego sklepu, ale cały czas informowano nas o tym co się dzieje. Kiedy po dwóch miesiącach udałyśmy się na plac budowy zauważyłyśmy, że postępy są niezwykle szybkie. Nasza firma zatrudniła naprawdę dobrych specjalistów stawiających halę. Akurat kiedy przyjechałyśmy równo z nami przybył transport, w którym znajdowały się posadzki przemysłowe warszawa. Widziałam, że są one w jasnych kolorach i bardzo się ucieszyłam, bo posadzka w naszym sklepie również wymagała gruntownego naprawienia. Jasnym jest, że pchanie różnego rodzaju skrzynek z towarami nie wpływa najlepiej na powierzchnie. Jednak teraz widziałam, że wszystko będzie wyglądało elegancko. Sklep otworzył się ponownie po czterech miesiącach. Kiedy weszłyśmy po raz pierwszy do jego wnętrza byłyśmy w totalnym szoku. Wszystko było piękne, a podłoga nowa aż się świeciła. Na magazynie było podobnie. Koledzy, którzy pracowali w nowo powstałym obiekcie byli zachwyceni, bowiem widzieli to co jest na górach półek, bo wszystko odbijało się w podłodze. 

Wszyscy pracownicy byli zachwyceni zmianami jakie nastały. Teraz wiemy, że niczego nam w sklepie nie zabraknie (bo z tyłu mamy magazyn) a chłopaki z magazynu wiedzą, że mają nowe pomieszczenie w tym podłogę, która jest antypoślizgowa, więc nic złego im się nie stanie. Bezpieczeństwo w pracy powinno być priorytetem dla każdego. 

Related Posts