przeprowadzka

Odziedziczyłam mały domek na przedmościach Warszawy po mojej babci. Byłam bardzo szczęśliwa, że będę mogła się do niego przeprowadzić. Generalnie mieszkam na co dzień w Warszawie, więc mogła zatrzymać moją pracę oraz nie musiałabym porzucić znajomości, która mam od wielu lat w tymże mieście. Wystarczyło wyprowadzić się kilka kilometrów dalej w stronę południowo-zachodnią.

Jak szukałam firmy zajmujące się prywatnymi przeprowadzkami

przeprowadzkaNa początek potrzebny był generalny remont mojego nowego domu, który został przeprowadzony bardzo sprawnie, biorąc pod uwagę ogrom prac jaki trzeba było włożyć w tą inwestycję. Wszystkie okna były do wymiany, podłogi, ściany do ocieplenia. Sporo tego było, ale domek jest mały więc poszło bardzo szybko. Następnym krokiem była moja przeprowadzka do domu – mojego wymarzonego domu. W tym calu musiałam znaleźć jakąś firmę, która zajmuje się przewożenie rzeczy na terenie Warszawy. Generalnie nie kupowałam nic nowego, ponieważ posiadam całkiem dobre meble oraz sprzęty, chciałam to wszystko przenieść do nowego domu. Najpierw pytałam wśród znajomych i przyjaciół – tych bliższy oraz dalszych, czy przypadkiem nie znają kogoś, kto zajmuje się takimi sprawami. Potem przyszedł czas na całą rodzinę, w sumie to nawet liczyłam, iż jeden kuzyn ma w dalszym ciągu samochód transportowy i przewieziemy wszystko samo – jednak już go sprzedał. Następnie postanowiłam poszukać w internecie. Wpisałam w wyszukiwarkę – przeprowadzki prywatne Warszawa. Szczerze powiedziawszy wybrałam pierwszą lepszą firmę na terenie Warszawy.

Panowie bardzo dobrze zabezpieczyli wszystkie moje rzeczy na czas transportu, co było bardzo profesjonalne. Dodatkowo dostałam gwarancję oraz ubezpieczanie wszystkich moich rzeczy w razie uszkodzenia ich, które mogłoby wystąpić podczas przewożenia.

Related Posts