Jestem właścicielką niewielkiej restauracji z bardzo duża tradycją w samym centrum Warszawy. Restauracja ta jest w mojej rodzinie przekazywana z pokolenia na pokolenia. Teraz zarządzam nią ja i trwa to około dwudziestu siedmiu lat, wcześniej panowali w niej moi rodzice, teraz pałeczkę przejęłam ja. Za niedługo być może moje dzieci się tym zajmą.

Jak niepowtarzalnie zaprojektować wnętrze restauracji warszawskiej

niepowtarzalne projektowanie wnętrz w warszawiePróbowałam wprowadzać dużo nowości oraz świeżości. Oczywiście nie było tutaj mowy o zmianie naszego pysznego, tradycyjnego menu, które w rodzinie jest również przekazywane z pokolenia na pokolenia, podobnie jak sama restauracja. Jak chciałam nowości w wystroju, tak aby moje miejsce podobało się naszym licznym gościom. Chciałam, żeby nie tylko nasze jedzenie przyciągało gości, ale także miłe dla oczy otoczenie, które mogła dodawać wisienkę na torcie do naszych doznań smakowych. Jestem pasjonatką kuchni od samego urodzenie, niestety nie mam bladego pojęcia o urządzaniu wnętrza, a chciałam żeby było one specjalne i cudowne. Potrzebowaliśmy także trochę praktyczności, być może dałoby się wrzucić kilka więcej stolików, już teraz mamy bardzo duże kolejki w oczekiwaniu na miejsca. Nawet zaczęliśmy przyjmować rezerwacje na weekendy z tego powodu. W celu znalezienie fachowca, wpisałam w wyszukiwarkę internetową następującą frazę – niepowtarzalne projektowanie wnętrz w warszawie. Dzięki temu udało mi się znaleźć ekipę ekspertów, którzy przeprowadzili projektowanie wnętrza mojego lokalu.

Ostatecznie efekt przerósł moje najśmielsze oczekiwania, było wręcz rewelacyjnie. Takie połączenie antyku z nowoczesności – bardzo niekonwencjonalne, ale w rezultacie wspaniałe. Prace architekta wnętrz, który zaprojektował ostateczny look trwały około tygodnia. 

Related Posts