Od zawsze interesowały mnie produkcje filmowe i już jako dziecko stawiałem swoje pierwsze kroki w tym kierunku najbardziej podstawowymi aparatami fotograficznymi, które w tamtych czasach były szczytem technologii. Teraz na co dzień w swojej pracy wykorzystuję profesjonalne kamery, które przydają mi się podczas nagrywania różnorodnych materiałów filmowych dla moich klientów.

Efektowna produkcja filmowa

produkcja filmowa z wyjątkowymi efektami

Przede wszystkim docieram do klientów ze swoją ofertą z tego względu, że posiadam bardzo dobre oprogramowanie do dalszej obróbki, umiejętności oraz przede wszystkim sprzęt wysokiej jakości, który sprawia, że każda produkcja wychodząca z moich rąk cieszy się dużym zainteresowaniem ze strony moich klientów. Dobrze wiedziałem, że produkcja filmowa z wyjątkowymi efektami będzie stale się rozwijać, gdyż jest to bardzo rozchwytywana branża i można znaleźć naprawdę wiele klientów, jeśli tylko posiada się odpowiedni zapał do tego. Ja sam przede wszystkim współpracowałem z klientami komercyjnymi chcącymi wyprodukować jakiś film reklamowy, który później będzie albo umieszczony w telewizji, albo jako reklama internetowa. Stwierdziłem, że produkcja filmowa z wyjątkowymi efektami wymaga także dużych nakładów kreatywności, dlatego nic dziwnego, że w krótkim czasie zatrudniłem dodatkową osobę do pomocy, która była moją prawą ręką jeśli chodzi o tego rodzaju realizacje dla różnych klientów. Jeśli chodzi o cennik usług ten prezentował się różnie.

Różne ceny wynikały bowiem z tego, że niektóre produkcje filmowe z wyjątkowymi efektami nie wymagały ode mnie aż takiego zaangażowania, a niektóre wręcz na odwrót – były tak wymagające, że musiałem przy nich siedzieć nawet kilka tygodni. Wszystko jak widzicie zależy od klienta i od tego, jakie ma oczekiwania.

Related Posts