Na rynku jest mnóstwo producentów, którzy oferują nam różne meble. Ja na przykład w swoim mieszkaniu mam meble od kilku producentów. Jedni reprezentują znaną markę mebli, a inni troche mniej znaną. Ale bez względu jakiego producenta mam meble, są one ładne i dobre.

Kanapy od nowego producenta

producent mebli - Nowy SączW zeszłym tygodniu na rynek została wypuszczona nowa linia mebli od nowego producenta. Wcześniej on nic nie wypuszczał na rynek. Chodzi tutaj głównie o kanapy skórzane. Ja osobiście to nie mam takich kanap, ale podobno są bardzo wygodne i dobrze się na nich siedzi, czy leży. Może najwyższy czas bym sobie taką kupiła i postawiła do salonu. Sama nie wiem, najpierw muszę zobaczyć ceny, a dopiero potem zobaczę czy mnie na nie stać. Dobrze, że producent mebli – Nowy Sącz pojawił się u nas. Nawet u nas jest ta fabryka, gdzie powstają jego meble. Ma ją gdzieś pod miastem. Dobrze, że produkuje takie meble skórzane i sprzedaje pod własną marką. Jak na razie to jego meble można kupić w dwóch salonach meblowych w mieście. Moim skromnym zdaniem powinien otworzyć własny sklep, by sprzedawać swoje meble. Ale może to planuje w przyszłości, kto wie. Może rozprowadzanie swoich mebli poprzez inne salony meblowe jest dla niego najlepszym rozwiązaniem, najtańszym. Oprócz skórzanych kanap u tego producenta można kupić jeszcze fotele i pufy. A wszystko jest wykonane z najlepszego drewna i wysokiej jakości skóry. Nie zorientowałam się, czy to prawdziwa skora czy wyrób skóropodobny. W tym tygodniu wybiorę się do sklepu meblowego i sprawdzę co to za skóra. Ale pewnie jest tak wykonana, że człowiek nie rozróżni. Producent tych mebli ma ładne logo, które umieszczone jest z tyłu mebli. Wyróżnia się. 

W mieście od niedawna działa nowy producent mebli. Wytwarza on i sprzedaje meble skórzane, w których możemy znaleźć kanapy, sofy, pufy itp. Muszę zobaczyć na żywo jak one wyglądają, może skuszę się i kupię coś. W internecie widziałam jego logo, jest naprawdę bardzo ładne. Jak jego meble się przyjmą, to i jego marka będzie rozpoznawalna. 

Related Posts