Ja to jakoś nigdy nie byłam za sportem. Nie chciało mi się biegać czy grać w piłkę. Uwielbiałam za to jeździć rowerem i to było dla mnie najciekawsze zajęcie. Wszystko się zmieniło jak zaczęłam pracować. Wtedy ćwiczenia stały się dla mnie bardzo ważne.

Praca trenera personalnego jest bardzo ciekawa

trener personalny warszawa mokotówRegularnie zaczęłam uczęszczać na siłownię, gdzie postanowiłam podreperować swoją kondycję. Mam pracę siedzącą i ćwiczenia są dla mnie szczególnie ważne. U nas na siłowni ostatnio pojawił się nowy trener personalny warszawa mokotów, który prowadzi zajęcia indywidualne. Ja zawsze sama ćwiczyłam, ale postanowiłam z nim porozmawiać. Na pewno będzie dla mnie miał jakieś cenne wskazówki. Mnie tam wszyscy znają, ponieważ właścicielem firmy jest mój brat. Ten trener personalny warszawa mokotów bardzo chętnie ze mną porozmawiał. Okazał się on bardzo sympatycznym i co najważniejsze doświadczonym człowiekiem. Wiele czasu rozmawialiśmy na temat moich ćwiczeń i udzielił mi wielu cennych wskazówek. Postanowiłam skorzystać z jego pomocy, ponieważ niektóre ćwiczenia wykonywałam niepoprawnie. Taka osoba doświadczona od razu widzi błędy, które na bieżąco poprawia. Wiedziałam, że jak zaopiekuje się mną ten trener personalny warszawa mokotów to na pewno wszystkie ćwiczenia będę robiła we właściwy sposób. Zapisałam się więc do niego na ćwiczenia. Jest wiele chętnych osób, ale udało nam się ustalić dogodny termin. Byłam zadowolona i od razu zadzwoniłam do brata, żeby powiedzieć, że poznałam tego trenera.

Jego praca jest bardzo ciekawa, ponieważ ma styczność z różnymi ludźmi i zna praktycznie wszystkie zajęcia. Często też wyjeżdża do klientów i pracuje z nimi prywatnie. Też chciałabym pracować tak jak on. Do tego teraz będę dążyła i taki mam plan.

Related Posts