Jestem osobą bardzo rozrywkową. Często znajomi i rodzina proszą mnie o organizację jakiejś imprezy. Już teraz dlatego, że znam rynek, całe procedury i mam spore doświadczenie. Tak się kiedyś zrobiło, że wpakowano mnie raz w takie zadanie. Świetnie sobie poradziłam. Potem był drugi raz, a teraz robię to regularnie.

Czy fotobudki na imprezach są popularne?

fotobudka na imprezeZnam dj’ów na studniówki, znam wodzirejów na wesela, wiem gdzie zamówić jedzenie. Znam się jeszcze na gadżetach reklamowych, bo one robią furorę zawsze. Tak samo jak dość niedawno wprowadzone fotobudki. Kiedyś, wiele lat temu, widziałam zdjęcia z takiej fotobudki, w Wielkiej Brytanii. W Polsce jeszcze się nie pojawiły, ale pamiętam uczucie zazdrości. Długo szukałam takich budek w Polsce, aż w końcu się doczekałam. Na którymś evencie zobaczyłam taką i już wiedziałam, że teraz podbiją polski rynek. Uważam, że fotobudka na impreze jest lepsza niż alkohol. Robi z ludzi dzieciaki nie kompromitując przy tym. Oczywiście nie zawsze tak jest. Foto budka jest dobra dla dzieci, dla osób, które nie tańczą, dla trzeźwych i dla tych po jednym piwie. Innymi słowy: pasuje na każdą imprezę, gdzie ludzie chcą się dobrze bawić. A śmieszne zdjęcie to dowód na dobrą zabawę. Poleciłam znajomym fotobudkę na wesele, na studniówkę, na osiemnastkę i na imprezę firmową. Do tej pory mają pamiątki. Jeśli nawet wtedy nie podrukowali to dostali zdjęcia na nośniku elektronicznym. Kto im odbierze te wspomnienia? Ten czas beztroskiej, dziecięcej, niczym nieskrępowanej zabawy i wygłupów?

Ta budka, to gadżet, który z poważnych min zdjęć paszportowych potrafi wydobyć naszą duszę i uchwycić na lata. Każdy z nas chce pamiętać siebie z czasów, gdy był młody i piękny. No chyba, że są to kobiety-one są zawsze młode i piękne.

Related Posts