W końcu doczekałam się remontu w salonie. Do tej pory albo nie miałam pieniędzy, albo czasu na to, aby się tym zająć. Teraz postanowiłam kompleksowo wymienić wiele sprzętów, pomalować ściany i przede wszystkim zamontować żaluzje. Okna w moim salonie wychodziły na wschód, dlatego zawsze w tym pokoju było bardzo ciepło, szczególnie latem. Miałam nadzieję, że żaluzje trochę to zmienią.

Gdzie w Bydgoszczy dostanę drewniane żaluzje?

żaluzje drewniane bydgoszczPo dłuższym zastanowieniu doszłam do wniosku, że najlepsze będą dla mnie żaluzje drewniane Bydgoszcz to duża miejscowość, dlatego bez problemu znalazłam sklep, gdzie można było dostać tego typu przesłony okienne. Sklep ten znajdował się praktycznie w samym centrum Bydgoszczy, blisko mojego miejsca zamieszkania. Udałam się tam kolejnego dnia, po pracy. Znalazłam tam bardzo duży wybór drewnianych żaluzji, z których jedne szczególnie mi się spodobały. Były one wykonane z wysokiej jakości drewna sosnowego. Sprzedawczyni zapewniła mnie, że są one już laminowane i z pewnością będą wytrzymałe na wszelkie uszkodzenia mechaniczne i nie tylko. To co było dla mnie bardzo ciekawe, to fakt, że żaluzje były odporne na wilgoć, dlatego nadawały się także do pomieszczeń o podwyższonej wilgotności powietrza, takich jak kuchnia czy łazienka. Wiedziałam jednak, że w moim salonie również będą bardzo ładnie się prezentowały.

Zdecydowałam się je od razu zakupić i już wkrótce przekonałam się, że to był prawdziwy strzał w dziesiątkę. Przede wszystkim dlatego, że miały prosty, nieinwazyjny montaż. Samodzielnie poradziłam sobie z tym w ciągu zaledwie pół godziny. Żaluzje działały bardzo dobrze. Stanowiły świetną ochronę przed nadmiernym słońcem i nagrzewaniem się pomieszczenia w mieszkaniu. Drewno okazało się solidne i trwałe.

Related Posts