Ważnym producentem fotelików zapewniających bezpieczeństwo dzieci podczas przejazdów samochodem jest Recaro. Firma przez wiele lat zajmowała się produkcją sportowych foteli samochodowych, a następnie zaistniała również na rynku fotelików dla dzieci.

Bezpieczeństwo w fotelikach Recaro

recaro foteliki dla dzieciDobry fotelik samochodowy musi być wykonany z materiałów, które przejmą impet uderzenia, a przy tym utrzymają małego pasażera w uprzęży, by nie wypadł z pojazdu. Kupując recaro foteliki dla dzieci – kupujesz również pewność, że producent nie oszczędzał na jakości tworzyw, z jakich wykonał swoje produkty. Foteliki Recaro są projektowane, aby w jednym produktem zaspokoić potrzeby podróżnicze dziecka od jego narodzin, do osiągnięcia wystarczającego wzrostu, by bezpiecznie podróżować w samochodowych pasach bezpieczeństwa. System wkładek i demontowalne pasy wewnętrzne fotelików z Mazowsza pozwalają na „dorastanie fotela razem z dzieckiem”. Wyjmując, bądź demontując poszczególne elementy, foteliki Recaro pozwalają na dopasowanie do rosnącego z każdym tygodniem dziecka. Aby maluch mógł korzystać z fotela, porzucając nosidełko wystarczy, że osiągnie 9 kilo wagi oraz będzie stabilnie siedział bez podparcia. Sposób montażu fotelików Recaro nie wymaga w samochodzie systemu ISOFIX. Wystarczą same pasy samochodowe, które zapięte specjalnymi klamrami zapewniają stabilny montaż w każdym samochodzie.

Co ważne, Recaro jest również producentem fotelików dla dzieci niepełnosprawnych. Oferta tego producent fotelików dla pasażerów z dysfunkcjami jest szeroka, jak na krajowe realia. Tego typu fotele oprócz zapewnienia bezpieczeństwa dzieciom, pochylają się w stronę potrzeb rodziców, którzy asystują małym pasażerom przy zajmowaniu miejsca w pojeździe oraz wysiadaniu.

Related Posts