Zakup roweru powinien być gruntownie przemyślany, ponieważ nie jest to pojazd, który użytkuje się sezon lub dwa, ale znacznie dłużej. Istotna jest jednak nie tylko wysoka jakość jednośladu, ale także jego cena, toteż wybór jest nieco utrudniony.

Zakup damskiego roweru w stylu miejskim

kross miejski damskiJazda w mieście jest specyficzna, bowiem większość z nich posiada dobrze rozwiniętą infrastrukturę dla rowerzystów. Wliczyć w to trzeba ścieżki rowerowe, szlaki turystyczne, a nawet specjalnie wydzielone pasy na jezdniach. Dodać też można iż poruszanie się po mieście jednośladem jest dużo bardziej wygodne od przemieszczania się samochodem, gdyż stanie w korkach i coraz droższe paliwo, to nie są kwestie, które są obojętne. Wręcz przeciwnie, bowiem zabierają mnóstwo czasu, nerwów i pieniędzy. Dlatego też, jeśli chcemy być eko, a przy tym fit, to zdecydowanie warto przesiąść się na rower, najlepiej w wersji miejskiej. Liderem w ich produkcji jest polska firma Kross i jej oferta damskich wersji jest zdecydowanie warta skupienia uwagi. Kross miejski damski to rower, którego bazą jest bardzo lekka, aluminiowa rama, a jej podstawę stanowią szerokie 28-calowe koła. Jest on wyposażony w bagażnik tylny, komplet błotników, komplet oświetlenia oraz osłonę na napęd. Damskie rowery Kross są jednak popularne nie tylko ze względu na doskonałe parametry techniczne, ale także z uwagi na bardzo rozsądną cenę. Wszak najtańszy jednoślad w tym segmencie to wydatek od tysiąca stu do tysiąca trzystu złotych.

Ceny mogą różnić się w zależności od miejsca zakupu, toteż ta podana przez nas jest orientacyjna względem większości przeglądanych ofert. Natomiast, gdy chodzi o modele miejskie z nieco wyższej półki, to ich koszt kształtuje się w granicach dwóch tysięcy złotych.

Więcej informacji na stronie: http://remar-sport.pl

 

Related Posts