Dzisiaj koleżanka wyciągnęła mnie na festyn. Festyn jest organizowany koło lasku. Już dawno nie miałam czasu na jakiekolwiek wyjścia bo miałam wiele obowiązków służbowych, z których musiałam się wywiązać. Kaśka wiedziała, że już mam skończone projekty dlatego wyciągnęła mnie z domu.

Jednorazowe kubki

papierowe kubki jednorazoweNa festynie wiele się działo. Było sporo osób. Spotkałyśmy nawet wspólne koleżanki, z  którymi nie widziałyśmy się od liceum. Jestem wdzięczna Kaśce za wyciągnięcie mnie z domu. Mam okazję, żeby się trochę zabawić i zregenerować przy na prawdę dobrej muzyce. Jak się okazało poza dobra muzyką można było także dobrze zjeść i się napić. Zdecydowałam się na sałatkę owocową a także pyszną czekoladę, która była serwowana w jednorazowych papierowych kubkach w rożne wzorki. Czekolada była na prawdę bardzo pyszna,. Chyba jeszcze nigdy nie piłam tak dobrej czekolady. Papierowe kubki jednorazowe, w których napoje były serwowane były w modnych wzorach i kolorach. Kupki jednorazowe były solidne i pomimo tego, że czekolada była dosyć gorąca to moja ręka tego nie odczuła. Żałowałam, ze upiłam sobie tylko jeden kubek. Niestety kiedy wróciłam się do tego stoiska to pan, który sprzedawał czekoladę, w kolorowych jednorazowych kubkach już składał swoje stoisko bo sprzedał cały swój towar. Pan był na tyle miły, że powiedział gdzie prowadzi swoją restaurację i zaprosił mnie do siebie żeby tam móc napić się dobrej czekolady.

Na pewno skorzystam z jego zaproszenia tym bardziej, ze zrobił na mnie dobre wrażenie. Postanowiłyśmy z Kaśką pojechać do tego lokalu w przyszłym tygodniu zaraz po naszej pracy. Mam nadzieję, że załapiemy się na pyszną czekoladę. Okazało się, że czekolada była dostępna i mogłyśmy ją wypić także w kolorowych kubeczkach, które były na prawdę urocze.

 

Related Posts