Wyjechałam na wakacje pod koniec sezonu. Był to wrzesień, ale tak tęskniłam za morzem, że mimo braku pogody postanowiłam chociaż na kilka dni przejechać się nad nasz wspaniały Bałtyk. Uwielbiam słuchać szumu morza, który zawsze mnie uspokaja i sprawia, że wszystkie problemy zostawiam gdzieś daleko za sobą.

Zachwycanie się srebrnym pierścionkiem

srebrny pierścionek z bursztynem - konkurencyjna cenaOczywiście kupuję też pamiątki dla całej rodziny. Kiedyś lubiłam zbierać bursztyny, ponieważ to moje ulubione kamienie, ale obecnie jakoś nie mam szczęścia i nic nie znajduję. Ostatnuego dnia wypoczynku, wybrałam się do sklepów z pamiątkami i każdemu kupiłąm jakiś drobiazg. Weszłam też do sklepu z ręcznie robioną biżuterią. Kamienie, jakie tam dominowały to bursztyny, w końcu to taki nadmorski akcent. Zauważyłam srebrny pierścionek z bursztynem – konkurencyjna cena sprawiła, że zaczęłam mu się jeszcze bliżej przyglądać. Urzekł mnie i bardzo mi się spodobał. Nie był wcale taki drogi, w innym sklepiku widziałam podobny prawie dwukrotnie droższy od tego. A i ten nawet był ładniejszy od tamtego. Sprawdziłam, czy będzie pasować na któryś z moich palców. Okazało się, że idealnie pasuje na środkowy. Akurat ten miałam wolny, bo na czwartym i wskazującym miałam już jakieś błyskotki. To był taki szybki traf, nie zastanawiałam się długo i go sobie kupiłam. Jaka byłam z siebie dumna, że w końcu kupiłam dla siebie coś z biżuterii. Jednak to prawda, że kobiety kochają diamenty i błyskotki. Od razu poprawił mi się humor, a było mi już smutno z powodu odjazdu.

Pierścionek pięknie prezentował się na mojej dłoni. Bursztyny pasują do kobiet w każdym wieku i nie ma tu żadnej reguły. Jest uniwersalny i można go nosić praktycznie do wszystkiego. To taki elegancki kamień, który dodaje nam stylu i poczucia pewności siebie.

Related Posts