Od młodzieńczych lat interesowałam się szeroko pojętą dekoracją i porządkowaniem zieleni. Moi bliscy byli bardzo zadowoleni, gdy zdecydowałam się związać z tą branżą także zawodowo i skończyłam prestiżowy kierunek architektury krajobrazu z wyróżnieniem.

Firma zajmująca się pielęgnacją warszawskiego ogrodu 

pielęgnacja ogrodów w warszawiePo ukończeniu studiów otworzyłam swój własny biznes w stolicy. Chciałam tworzyć i projektować wspaniałą zieleń dla mieszkańców tego wspaniałego miasta. Wkrótce moja pielęgnacja ogrodów w Warszawie odniosła spory sukces, a ja zyskiwałam coraz więcej zadowolonych klientów. Cieszyłam się bardzo, gdy moje projekty i ciężka praca przynosiła pozytywne efekty. Zajmowałam się wieloma ogrodami, starałam się dopasować projekty do potrzeb klientów uwzględniając metraż czy położenie danej zieleni. Wkrótce, zatrudniłam kilku dodatkowych pracowników do mojej firmy i rozpoczęliśmy kolejne projekty i prace ogrodowe dla naszych klientów. Specjalizowaliśmy się zakładaniu ogrodów leśnych, japońskich, miejskich i minimalistycznych. Szczególnie byliśmy dumni z wykonania ogrodu na dachu, który powstawał wiele miesięcy. Większość ogrodów, które wykonaliśmy były piękne, funkcjonalne i przede wszystkim użyteczne dla naszych klientów. Wkrótce staliśmy się jedną z najbardziej popularnych firm w Warszawie, a nasza praca została doceniona przez czasopisma branżowe, a także media społecznościowe. Cieszyłam się, że moja pasja stała się moją pracą, a ogrody, które wykonałam własnymi rękami cieszyły innych.

Praca powinna być nie tylko formą zarobku, ale także pasją. Cieszę się, że mnie się to udało i mogłam spełnić moje marzenia pracując w branży, którą uwielbiałam. Projekty, które wykonałam cieszyły oczy, a ja w każdej chwili mogłam do nich powrócić i pracować nad ich wyglądem o każdej porze roku.

Related Posts