Jestem młodą farmaceutką i niedawno ukończyłam studia. Wraz z moimi dwoma przyjaciółkami zdecydowałyśmy, że chcemy otworzyć wspólną aptekę. Przez całe studia spędzałyśmy razem czas i stałyśmy się najlepszymi przyjaciółkami, dlatego też teraz uznałyśmy, że chcemy być również współpracowniczkami. Dlatego też po zaliczeniu egzaminu miałyśmy już wynajęty pusty lokal i zaczęłyśmy myśleć nad aranżacją wnętrza.

Przeglądając sklepy uwagę zwracają meble apteczne

meble apteczne - cenyWiem, że może się to wydawać dla was dziwne, ponieważ zamiast myśleć najpierw nad lekami, dystrybucją i innymi takimi poważnymi sprawami to my zaczęłyśmy rozmyślać nad aranżacją wnętrza, jednak uspokoję was, gdyż jedna z moich przyjaciółek ma rodziców aptekarzy, więc zajęła się już wcześniej wszystkimi formalnościami oraz kontaktem z hurtowniami leków, dlatego też nie musicie się o to martwić.  Moim i mojej drugiej przyjaciółki zadaniem było to, abyśmy znalazły odpowiednie meble apteczne – ceny ich nie mogły być powalające, ponieważ wiadomo, że wynajem budynku, zakup leków i inne formalności są naprawdę kosztowne, dlatego najlepiej by było, jakbyśmy zaoszczędziły jakąś kwotę na meblach aptecznych, ponieważ jest nawet możliwość zakupu używanych, jednak uznałyśmy, że na początku warto poszukać nowych sztuk, może mimo wszystko uda nam się znaleźć takie meble, których cena nie zmusi nas do głodowania przez następne kilka miesięcy.  Ale jednak po jakimś czasie poszukiwań znalazłyśmy meble, które były idealne- skromne, całkiem tanie i bardzo proste w kwestii montowania.

Teraz nasza apteka jest już otwarta od dwóch miesięcy i minął początkowy kryzys, który podejrzewam, że ma miejsce we wszystkich nowych aptekach. Miał on miejsce, gdyż nie miałyśmy wyrobionej renomy, jednak teraz mamy coraz więcej klientów i w końcu jesteśmy szczęśliwe.

Related Posts