Przygotowuję spis klubów, które są najlepsze na imprezy w mieście. Informacje te są mi potrzebne do gazetki. Studiuję na uczelni w Toruniu i jestem odpowiedzialna za zbieranie ciekawych informacji, które przydadzą się studentom.

Przygotowuję spis klubów nocnych

znane kluby nocne w ToruniuPostanowiłam przygotować informację na temat wszystkich klubów nocnych, które są dostępne w naszym mieście. Do każdego klubu nocnego dzwoniłam i dopytywałam się o szczegóły, które są ważne dla studentów. Najbardziej interesowały mnie godziny otwarcia a także jakie są ceny za wstęp i za napoje. Wszystko w gazetce musi być szczegółowo opisane. Znane kluby nocne w Toruniu są chętnie wybierane przez studentów. Zazwyczaj młode osoby wybierają te kluby, w których jest grana muzyka przy której można się dobrze bawić. Każdy student potrzebuje chwali relaksu od nauki i egzaminów. Znane kluby nocne w Toruniu na pewno mogą w tym pomóc. Właściciele lokali chętnie opowiadali mi na każde pytania. Nawet mogłam przyjechać do poszczególnych miejsc, żeby zrobić zdjęcia wewnątrz lokalu. Zdjęcia zostaną umieszczone obok opisów żeby studenci mogli zobaczyć jak kluby nocne wyglądają wewnątrz. Nowi studenci, którzy przyjechali do Torunia i nie mieli okazji wcześniej bawić się w naszym mieście chętnie korzystają z takich corocznych opisów. Na bieżąco trzeba aktualizować dane klubów nocnych bo w ciągu roku wiele się dzieje. Mój artykuł i jest już przygotowany. Zaniosłam go go na uczelnię i zostanie wdrukowany w przyszłym tygodniu.

Jestem ciekawa czy tegoroczni studenci docenią moje zaangażowanie. Lubię moją dodatkową pracę. Nie dostaję za pisanie artykułów żadnych pieniędzy ale zdobywam cenne doświadczenie, które na pewno przyda mi się w przyszłości. Dlatego chętnie angażuję się w takie zlecenia.  

Related Posts