kancelaria prawna

Nazywam się Aleksandra i pracuję w przedsiębiorstwie, które jest dość znane w Rzeszowie. Załatwiam dla szefa różne sprawy i zawsze świetnie sobie radzę. Ostatnio przyszedł do mnie szef z nietypowym zadaniem. Miałam znaleźć kancelarię, która obsługuje odszkodowania i przekazać mu dane.

Kancelaria prawna dla mojego szefa

kancelaria prawnaZaczęłam poszukiwania w internecie, ponieważ tam można znaleźć wszystko. Wybrałam tylko te miejsca, które znajdują się w Rzeszowie. Była tam kancelaria adwokacka, która również odsługuje odszkodowania, jednak adwokat, z którym się skontaktowałam poinformował mnie, że nie mają na razie wolnych terminów. Szefowi zależało na czasie, dlatego zaczęłam szukać dalej. Pojawiła się kancelaria prawna z centrum Rzeszowa i postanowiłam się z nimi skontaktować. Telefon odebrał prawnik, który obsługuje właśnie odszkodowania i podjęłam z nim rozmowę. Mieli wolny termin dlatego od razu umówiłam szefa na to spotkanie. Dobrze, że przejrzałam strony internetowe, dzięki temu bardzo szybko znalazła się kancelaria prawna, która pomoże szefowi. Od razu poszłam do niego do biura i przekazałam, że spotka się z nim prawnik, który pracuje w centrum Rzeszowa. Spotkanie ma być następnego dnia z samego rana. Dałam szefowi namiary gdzie dokładnie mieści się polecana kancelaria prawna w Rzeszowie i zostawiłam kontakt telefoniczny. Byłam bardzo zadowolona, że tak szybko udało mi się znaleźć w internecie to miejsce dla szefa. Był on bardzo zaskoczony, że tak łatwo sobie z tym poradziłam.

Kiedy wróciłam do swojego biura to jeszcze sprawdziłam w internecie jakie opinie ma ta kancelaria prawna i okazało się, że pracuje tam prawnik, który jest bardzo znany. Podobnie potrafi odzyskać wszystkie odszkodowania. To bardzo dobra wiadomość i jestem przekonana, że szef będzie zadowolony z jakości obsługi.

Related Posts