Przez dwadzieścia lat byłam przykładnym pracownikiem w firmie produkcyjnej. Kiedy pojawił się nowy kierownik, to zaszło w przedsiębiorstwie sporo zmian. Mi nowe warunki nie odpowiadały tak do końca i zdecydowałam, że zmienię pracę. Mogłam sobie spokojnie na to pozwolić.

Oferowanie wysokiej jakości usług sprzątających

usługi sprzątania biur w WarszawieMiałam od dawna pomysł na własny biznes i dlatego zrezygnowanie z pracy na etacie nie było sprawą kłopotliwą. Zdecydowałam się oferować usługi sprzątania biur w Warszawie, ponieważ wiedziałam, że na tym da się sporo zarobić. Miałam kilka koleżanek, które zgodziły się dla mnie pracować i pozostało mi założenie własnej działalności. Moja firma świadcząca usługi sprzątające ruszyła na początku października. O klientów sama zabiegałam i wysyłałam oferty do różnych firm z ofertą sprzątania. Stawki miałam na początek dość niskie, ponieważ chciałam zyskać jak najwięcej klientów. Koleżanki na początek zgodziły się pracować za najniższą krajową, co było dla mnie dużym ułatwieniem. Moim pierwszym klientem był właściciel dużej spółki. Do sprzątania było dwanaście biur i zlecenie przyjęłam. Świadczyć usługi sprzątające dla tej firmy miałam trzy razy w tygodniu. Wysłałam na to zlecenie dwie koleżanki, które pracowały szybko i dokładnie. Moja firma oferowała usługi na dość wysokim poziomie, co zostało docenione bardzo szybko. Właściciel spółki moje usługi zaczął polecać swoim znajomym, którzy odzywali się do mnie, żeby podjąć współpracę. Wiedziałam, że mi się uda.

Sukces nie był dla mnie zaskoczeniem, ponieważ od dłuższego czasu rozważałam założenie firmy sprzątającej i przygotowałam się do tego odpowiednio. Zatrudnienie wykwalifikowanej ekipy sprzątającej również miało ogromny wpływ na powodzenie i byłam z tego zadowolona.

Related Posts