Pracuję w biurze i jestem odpowiedzialna za zamawianie różnego rodzaju materiałów biurowych. Odpowiadam za to żeby zamówione przeze mnie materiały były w niskich cenach ale miały wysoką jakość. Do tej pory nie miałam nigdy problemów żeby zamawiać odpowiednie sprzęty i każdy był z nich zadowolony.

Muszę zamówić papier z logo firmy

papiery firmoweDostałam dwa dni temu informację, że powoli kończy się papier firmowy na którym znajduje się nasze logo. Papier ten jest wykorzystywany do drukowania różnych dokumentów, które przekazujemy naszym klientom. Osoby z różnych działów na bieżąco dostarczają mi informacji o stanie różnych materiałów. Ja staram się na bieżąco dokonywać zakupów żeby niczego nigdy nie zabrakło. Papiery firmowe zazwyczaj zamawiam od jednej firmy, która gwarantuje wysoką jakość. Zawsze byłam zadowolona z papieru a także z naszego logo, które się na nim znajdowało. Dzięki wysokiej jakości nasi klienci czują się bardziej wyróżnieni. Wszystkie dokumenty, które od nas dostają są czytelne i pięknie się prezentują. Papier firmowy zamówiłam w większe ilości bo firma, zapewniła mi dobrą cenę. Postanowiłam dzięki temu skorzystać i sporo zaoszczędzić. Mam pozwolenie na większe zakupy, z których nie muszę się na bieżąco rozliczać. Pracuję na moim stanowisku już od wielu lat i swobodnie mogę działać. Na początku przy każdym zamówieniu długo analizowałam cenę a także zamawiane ilości ale z czasem nabyłam sporo doświadczenia i wiem jakie zakupy są opłacalne dla firmy.

Papier firmowy został dostarczony zgodnie z ustaleniami. Kurier dostarczył kilkanaście ryz papieru zapakowanego w porządne kartony. Wszystko było dobrze zabezpieczone i dzięki temu papier nie był brudny ani pognieciony. Przekazałam papier do działów, które go potrzebowały a resztę zaniosłam na nasz magazyn.

Related Posts