W dzisiejszych czasach bardzo dużo osób korzysta z usług hoteli. Z jednej strony noclegi w hotelach są coraz tańsze, a z drugiej strony my stajemy się też coraz zamożniejsi, przez co szukamy przede wszystkim jakości, jak chodzi o noclegi. W każdym hotelu znajduje się restauracja, w której wykupić można śniadania lub inne posiłki. Jest to dodatkowe wyzwanie dla właściciela hotelu.

Obrus do hotelowej restauracji

obrusy do hoteliPraktycznie nie znajdziemy w dzisiejszych czasach hotelu bez chociaż małej restauracji. Nocleg ze śniadaniem i możliwością wykupienia również obiadu oraz kolacji to podstawa. Właściciele hoteli, poza zapewnieniem świeżej pościeli czy ręczników, muszą więc zadbać również o czyste obrusy na stołach restauracyjnych. Takie obrusy do hoteli zamawiane są u producentów lub kupowane w specjalnych hurtowniach. Większość renomowanych hoteli zleca zawsze umieszczenie na obrusach logo hotelu. Takie same logo umieszcza się też na pościelach. Taki drobny szczegół, a w oczach klienta świadczy o profesjonalizmie. Takie obrusy do hoteli muszą być regularnie prane. W dużych hotelach pralnie znajdują się w budynku. Obrusy oraz pościel są więc czyszczone i wybielane na miejscu. Mniejsze hotele, w których nie ma miejsca na profesjonalne pralnie, zlecają czyszczenie pościeli czy obrusów specjalnym firmom. Z racji tego, że eksploatacja obrusów w hotelach jest bardzo dużo, hotele muszą mieć duże zapasy takich obrusów, żeby można je było specjalnie wymieniać.

Prowadząc hotel musimy zadbać nie tylko o odpowiednio przygotowane pokoje dla gości, ale też o czystość i elegancję w hotelowej restauracji, bez względu na jej wielkość. Do takich restauracji sprowadza się specjalne obrusy hotelowe w dużych ilościach. Wymienia się je czasami nawet kilka razu dziennie.

Related Posts